Zabiegi


Nasza klinika oferuje
najnowocześniejsze metody leczenia utraty włosów

Przeszczepy włosów metodą FUE, FUT lub czasem polaczenia tych dwóch metod aby uzyskać większą liczba graftów podczas jednego zabiegu. Dr Saifi wykonał pierwszy zabieg FUE w Polsce a także jako pierwszy w Europie zastosował egzosomy (Exosomes) w leczeniu wypadania włosów.

Ponad 10 tys wykonanych zabiegów transplantacji i doświadczenie we wszystkich rodzajach przeszczepu. Wszystkie najowoczesniejsze  zabiegi komórkami macierzystymi i egzosomami, a także badanie trychologiczne z oceną i leczeniem skóry głowy są dostępne w klinice Saifi Hair Transplant. Wykonujemy transplantacje włosów w leczeniu łysienia u mężczyzn i przeszczep włosów u kobiet, a także przeszczepy włosów na brodę, blizny i brwi. Dr Saifi od 25 lat zajmuje się transplantacją włosów. Wprowadzając do Polski technologie z USA, gdzie wykonywał transplantacje włosów przez wiele lat. Rodzaj zabiegu dobieramy na konsultacji, aby uzyskać jak najlepszy efekt zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

zabieg Saifi Hair Transplant - leczenie utraty włosów
01

Przeszczep włosów metodą FUE

FUE jest metodą uzyskania jednostek mieszków włosowych z okolicy dawczej. Ten obszar zostaje w dniu zabiegu całkowicie wygolony. Po wykonaniu znieczulenia miejscowego dr Saifi z pomocą specjalistycznego narzędzia (maszynki do FUE) wykonuje delikatne nacięcie wokół jednostek do pobrania.
02

Przeszczep włosów metodą FUT

Przeszczep włosów wykonany metodą FUT polega na pobraniu fragmentu skóry z okolicy głowy o stałym wzroście włosów (część potyliczna głowy)
03

Przeszczep brwi i ich rekonstrukcja

Brwi sa położone w centralnej cześci twarzy, służą przede wszystkim do obramowania oczu (najważniejszego elementu twarzy). Utrata włosów brwi jest w przeciwieństwie do utraty włosów na głowie procesem raczej nienaturalnym i z punktu widzenia kosmetyki wręcz niedopuszczalnym.
04

Przeszczep brody i zarostu na twarzy

Wzrost włosów na twarzy lub jego brak może być wynikiem blizny lub genetyki. Jeśli masz rzadkie włosy na twarzy, plamy lub jakiekolwiek blizny na twarzy, przeszczep brody, może być rozwiązaniem dla Ciebie.
05

Zabieg CGF – komórki macierzyste na włosy

CGF to zabieg wykorzystujący maksymalnie skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste pozyskane z krwi pacjenta odwirowane w separatorze komórkowym, a następnie wstrzyknięte w skórę głowy w celu przyspieszenia wzrostu włosów i zatrzymania ich dalszego wypadania.
06

Trychologia

Trychologia to nauka zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób oraz nieprawidłowości skóry głowy. Jej głównym celem jest zapobieganie wypadania włosów i leczenie różnego rodzaju łysienia. Zabiegi trychologiczne mają za zadanie doprowadzić skórę głowy i włosy do jak najlepszej kondycji.
07

Korekty po nieudanych przeszczepach włosów w innych klinikach

To przerażające, ale czarny rynek w chirurgii transplantacji włosów jest ogromnym problemem na świecie i tutaj w Polsce. Prawie co tydzień w mojej klinice spotykam się z pacjentem, który przychodzi z prośbą o pomoc, ponieważ przeszedł zabieg przeszczepu włosów gdzieś w niewykwalifikowanej klinice, co dało złe rezultaty. Niestety większość ludzi daje się nabrać na wprowadzające w błąd reklamy i fałszywy marketing, co prowadzi do złych rezultatów.
08

Wypadanie włosów u mężczyzn

Wypadanie włosów typu męskiego (łysienie androgenowe) To najczęstsza forma wypadania włosów u mężczyzn.
09

Egzosomy

Egzosomy to zewnątrzkomórkowe nanopęcherzyki, produkowane przez mezenchymalne komórki macierzyste, pełniące kluczową rolę w komunikacji międzykomórkowej. Te błonowe struktury zawierają bogaty panel bioaktywnych cząsteczek takich jak microRNA, czy białka .
10

Przeszczep włosów u kobiet FUE i FUT

 Jako jedyni wykonujemy perfekcyjnie zabieg dwoma metodami FUE i FUT. Rodzaj metody ustala lekarz wspólnie z pacjentem podczas konsultacji. Wykonujemy także poprawki po nieudanych zabiegach transplantacji u kobiet wykonanych w innych klinikach
11

Obniżenie linii włosów

Wysokie czoło może być problematyczne i u wielu osób jest ona źródłem kompleksów. Nowoczesne metody przeszczepu umożliwiają obniżenie linii włosów.

Opinie naszych pacjentów

Dean "Cały proces był świetnie przygotowany od początku do końca" Chcę podziękować Panu i Pana zespołowi za wspaniałą obsługę podczas zabiegu w klinice we Wrocławiu podczas niedawnego zabiegu przeszczepu włosów.
John „Opiszę moje doświadczenie dla każdego, dla kogo jest to nowość” Wróciłem do doktora Saifi szóstego dnia nowy na kolejny przeszczep 2 000 graftów
Anewme „Stosunek ceny do wartości był niesamowity” Minęło 10 miesięcy i chciałbym podzielić się z wami moim doświadczeniem. Wierzę, że będzie Państwo zainteresowani.
Jennifer Z. Przeszczep brwi
Jestem na tej stronie po raz pierwszy, ale pozwólcie, że opowiem wam o wspaniałej podróży, podróżwa podróżować.
K N „Bardzo misterna i pracochłonna robota. Doceniam i dziękuję.” Chcę jeszcze raz bardzo gorąco podziękować za zabieg i za to jak mnie Pan potraktował.
A P „Cieszę sie niezmiernie ze trafiłam na tak kochanego lekarza” Atmosferę jaka panuje u Pana w gabinecie można sobie tylko wymarzyć, jest wspaniała, człowiek zapomina o wszystkim, czuje się swobodnie a to również zasługa Pań asystentek, świetne dziewczyny ,przesyłam również dla nich serdecznie pozdrowienia i podziękowania :dla Pani Julity, Ewy (za miłą ,wesołą rozmowę ),Kasi i Agnieszki za wszystko:)
Reza „Czułem się jak celebryta” Miałem kilka zabiegów kosmetycznych w Wielkiej Brytanii i w innych krajach, ale to był mój pierwszy przyjazd do Polski
Ryland P „Podsumowując, wszystko poszło zgodnie z planem” Jeśli potrzebowałem rady, miałem numer telefonu doktora Saifi i otrzymywałem radę od razu
Shane D „Chciałem tylko poinformować, że jestem bardzo zadowolony z wyników” Minęło już około 3 miesięcy, więc jeszcze sporo przede mną, ale już teraz świetnie jest patrzyć w lustro i być zadowolonym ze swojego odbicia!