Korekty po zabiegach Transplantacji w innych klinikach


Klinika Dr Saifi jako jedyna w Polsce specjalizuje się w poprawkach po nieudanych zabiegach transplantacji u mężczyzn i kobiet. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy naprawić nieudany efekt transplantacji włosów. Staramy się pomóc każdemu pacjentowi.

To przerażające, ale czarny rynek w chirurgii transplantacji włosów jest ogromnym problemem na świecie i tutaj w Polsce. Prawie co tydzień w mojej klinice spotykam się z pacjentem, który przychodzi z prośbą o pomoc, ponieważ przeszedł zabieg przeszczepu włosów gdzieś w niewykwalifikowanej klinice, co dało złe rezultaty. Niestety większość ludzi daje się nabrać na wprowadzające w błąd reklamy i fałszywy marketing, co prowadzi do złych rezultatów.
Mój zespół i ja w Saifi Hair Transplant zapewniamy wysokiej jakości opiekę zdrowotną przez ostatnie 12 lat w naszej klinice we Wrocławiu, wykonujemy wyłącznie operacje przeszczepu włosów i tylko jeden zabieg dziennie, aby zapewnić naszym pacjentom komfort, bezpieczeństwo i najlepsze możliwe wyniki.

Repair case