Korekty po nieudanych przeszczepach włosów w innych klinikach


Klinika Dr Saifi jako jedyna w Polsce specjalizuje się w poprawkach po nieudanych zabiegach przeszczepu włosów u mężczyzn i kobiet.

Nieudany przeszczep włosów

To przerażające, ale czarny rynek w chirurgii transplantacji włosów jest ogromnym problemem na świecie i tutaj w Polsce. Prawie co tydzień w mojej klinice spotykam się z pacjentem, który przychodzi z prośbą o pomoc, ponieważ przeszedł nieudany przeszczep włosów gdzieś w niewykwalifikowanej klinice, co dało złe rezultaty. Niestety większość ludzi daje się nabrać na wprowadzające w błąd reklamy i fałszywy marketing, co prowadzi do złych rezultatów.

Mój zespół i ja w Saifi Hair Transplant zapewniamy wysokiej jakości opiekę zdrowotną przez ostatnie 12 lat w naszej klinice we Wrocławiu, wykonujemy wyłącznie przeszczep włosów i tylko jeden zabieg dziennie, aby zapewnić naszym pacjentom komfort, bezpieczeństwo i najlepsze możliwe wyniki.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy naprawić nieudany efekt transplantacji włosów. Staramy się pomóc każdemu pacjentowi, dlatego zapraszamy do kontaktu!

Repair