Obniżenie linii włosów


Wysokie czoło może być problematyczne i u wielu osób jest ona źródłem kompleksów. Duże zakola i brak bujnego owłosienia rzadko są traktowane jako cechy pożądane, a problem dotyka nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. Na szczęście, nowoczesne technologie i medycyna estetyczna pozwalają na obniżenie linii włosów za pomocą
przeszczepu.

Skuteczne sposoby na obniżenie linii włosów

Wybierając metodę obniżenia linii czoła, warto pamiętać, że każdy przypadek jest inny i wymaga konsultacji z lekarzem specjalizującym się w transplantacji włosów. U niektórych pacjentów satysfakcjonujące efekty można uzyskać używając preparatów pobudzających mieszki włosowe, podczas gdy w innych przypadkach konieczny może być przeszczep włosów. Dlatego tak ważne jest, aby korzystać z profesjonalnych usług doświadczonych specjalistów, którzy dobiorą metodę obniżenia linii włosów indywidualnie do pacjenta.

Przeszczep włosów w celu obniżenia linii czoła – cena i przebieg

Omawiany zabieg przeszczepu włosów polega na pobraniu zdrowych mieszków włosowych z tyłu głowy (strona dawcza) i wszczepieniu je nad czoło lub na zakola w celu obniżenia linii włosów (strona odbiorcza). Poprawnie wykonana procedura daje naturalne i estetyczne efekty. Co więcej, do jej zalet zaliczyć należy brak męczącej rekonwalescencji i trwałe rozwiązanie problemu, jako że przeszczepione włosy nie wypadają.

Cena zabiegu obniżenia linii włosów poprzez przeszczep różni się w zależności od wybranej metody, inwazyjności, ilości i stanu włosów pacjenta. Dlatego, aby poznać szczegóły, należy skontaktować się ze specjalistami.

Warto skorzystać z pomocy najlepszych specjalistów w zakresie transplantacji włosów, którzy pomogą w obniżaniu linii czoła. Aby otrzymać optymalne efekty, można skorzystać z metody FUE (Follicular Unit Excision) polegającej na pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych i wszczepieniu ich bez użycia skalpela. Ten skuteczny sposób to idealny przepis na pozbycie się kompleksów.

obniżenie linii czoła i włosów
Przed zabiegiem obniżenie linii czoła włosy przed
Po zabiegu obniżenie linii czoła włosy po zabiegu