System włosów CNC


System włosów CNC

 

Najlepsza alternatywa dla osób, które nie chcą poddać się transplantacji włosów lub z przyczyn zdrowotnych nie mogą tego zrobić. Można go również stosować w połączeniu z zabiegiem transplantacji włosów.

Dzięki współpracy z Cesare Ragazzi Laboratories Saifi Hair Transplant to obecnie jedyna klinika w Polsce oferująca opatentowany system  CNC uzupełniania włosów.

CNC System

System CNC stworzony przez  Cesare Ragazzi Laboratories (CRLAB) jest dedykowany osobom, które pragną przywrócić swoje włosy. Zespół ekspertów przez lata pracował w warunkach wysokiej technologii nad rozwojem systemu CNC, aby uzyskać zaawansowany, nieinwazyjny, dermatologicznie przetestowany, w całości lub częściowo uzupełniający ubytki włosów system. System CNC  swoje zastosowanie najczęściej znajduje wśród osób, u których z różnych przyczyn (np. zdrowotnych) nie może zostać przeprowadzony zabieg transplantacji włosów, bądź u pacjentów, u których najlepszym rozwiązaniem jest połączenie dwóch metod: zarówno transplantacji włosów, jak i systemu CNC . Efekt założenia systemu CNC jest natychmiastowy. Tuż po jego wykonaniu można powrócić do pełnego i aktywnego życia, wliczając pływanie i sport ekstremalny.

Nasza klinika zapewnia odpowiednie warunki, w tym spokój I zachowanie prywatności, w których możemy zintegrować system włosów CRL do unikalnej linii włosów i skóry głowy pacjenta, dzięki temu otrzymując odpowiednio (indywidualnie) dopasowane, nowe włosy, pozwalające aktywnie korzystać z życia, bez kompromisów.

Zaawansowany, nieinwazyjny, dermatologicznie testowany, w całości lub częściowo uzupełnia ubytki włosów.

Przebieg badania:

Trycholog za pomocą mikrokamery bada skórę głowy i strukturę oraz zagęszczenie włosów w 200 i 50-krotnym powiększeniu. W trakcie badania wykonywane są zdjęcia, które później są analizowane przez komputer w celu dobrania indywidualnej kuracji. Trycholog ponadto bada także poziom wydzielanego sebum, pH jak i nawilżenie skóry. Wszystkie te procedury są niezbędne do obrania odpowiedniej drogi leczenia.

Po zakończeniu TRICOTESTu i na podstawie zebranych danych zalecimy odpowiednie i najskuteczniejsze zabiegi i produkty dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Proces tworzenia systemu CNC:

1) POBIERANIE POMIARÓW

2) PRODUKCJA SYSTEMU CNC:

FAZA 1: MAPOWANIE GŁOWY

Mapowanie komputerowe głowy i obszaru łysiny, na podstawie pobranych pomiarów gipsowego odlewu czaszki.

FAZA 2: WYCIĘCIE KSZTAŁTU

Wycięcie kształtu za pomocą obrazowania komputerowego, wyprofilowanie konturu czaszki i skóry głowy.

FAZA 3: KLONOWANIE I DOPASOWANIE

Klonowanie skóry głowy (błona) przez zautomatyzowaną technologię replikacji (dokłdy kształt, kolor, struktur).

FAZA 4: DOBÓR WŁOSÓW

Szczegółowe dopasowanie wysokiej jakości ludzkiego włosa (kolor, grubość, skręt).

FAZA 5: WSZCZEPIENIE

Włosy zostają wszczepiane pojedynczo do błony, odzwierciedlając oryginalny kierunek wzrostu.

FAZA 6: NIEINWAZYJNE ZAŁOŻENIE SYSTEMU

Błona zostaje odpowiednio przymocowana do skóry głowy, włosy zostają wystylizowane i od tego momentu można w pełni cieszyć się życiem.

Pływanie i sport ekstremalny nie stanowi problemu.

Raz w miesiącu system włosów CNC zostaje ściągnięty, by wykonać specjalne oczyszczenie skóry głowy oraz systemu.

Gwarantowana ciągła opieka w klinice pod kierunkiem dedykowanego konsultanta Cesare Ragazzi Laboratories.

Więcej informacji można znaleźć na: http://www.cesareragazzi.com/en/hair-replacement-system