25 lat doświadczeń.

Ponad 10 000 wykonanych zabiegów przeszczepu włosów.

Pierwszy zabieg FUE wykonany w Polsce.

Jedna z niewielu klinik na świecie świadcząca wyłącznie usługi transplantacji włosów.

Od momentu powstania naszej kliniki w 2008 roku, zabiegi wykonywane są tu codziennie. Klinika znajduje się we Wrocławiu – jednym z najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Dr Saifi i Dr Kotapka to doświadczeni chirurdzy zajmujący się przeszczepem włosów. Do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, zawsze działając nieszablonowo i dostosowując rozwiązania do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Dr Saifi jest doświadczonym chirurgiem przeszczepu włosów. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, zawsze pracując nieszablonowo, aby uzyskać rozwiązania do potrzeb i oczekiwanie pacjenta.

Podczas osobistej konsultacji w klinice, lub przez fotokonsultacje dostępna na stronie internetowej, Dr Saifi ocenia rodzaj łysienia, co pozwala na ustalenie diagnozy i sposób leczenia.
Często podczas rozmowy pada pytanie: ile kosztuje przeszczep włosów? Cena zabiegu zależy od liczby przeszczepów i liczba potrzebnych zabiegów.

 

nowoczesne metody przeszczepu włosów

Nasza klinika oferuje
najnowocześniejsze metody leczenia utraty włosów

Pełna oferta kliniki
Marwan Saifi przeszczep włosów

Najwyższej klasy specjaliści w swojej dziedzinie.

Dr Saifi jest doświadczonym chirurgiem transplantacji włosów. Do każdego podchodzi indywidualnie, zawsze działając nieszablonowo, dopasowuje rozwiązania do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta.

dyplomowany członek stowarzyszenia ABHRS (American Board of Hair Restoration Surgery) i ISHRS (International Society of Hair Restoration Surgery) oraz dyrektor międzynarodowego programu szkoleniowego chirurgów transplantacji włosów (Fellowship Training Program).

Właściciel i założyciel Saifi Hair Transplant

8 października 2014 roku dr Saifi otrzymał zaszczytne wyróżnienie zostając członkiem (jednym z 84 lekarzy na całym świecie) Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów z tytułem Fellow, FISHERS (ang. Fellow International Society of Hair Restoration Surgery). 1 grudnia 2016 roku doktor został mianowany dyrektorem oficjalnego programu szkoleniowego lekarzy transplantacji włosów (Fellowship Training Program), uznanego przez ISHRS oraz należy do Komisji Członkowskiej ISHRS

Dr Saifi należy również do Dolnośląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, posiada pełną rejestrację GMC, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Medycznej i członek komitetu członkowskiego ISHRS.

Poznaj
nasz zespół

Dr Saifi

Dr Marwan Saifi

Lekarz

Właściciel i założyciel Saifi Hair Transplant

Doświadczony chirurg transplantacji włosów.

Dyplomowany członek stowarzyszenia ABHRS (American Board of Hair Restoration Surgery)

Fellow International Society of Hair Restoration Surgery FISHRS 

Oraz dyrektor międzynarodowego programu szkoleniowego chirurgów transplantacji włosów (Fellowship Training Program).

 

przeszczep włosów wrocław

Dr Piotr Kotapka

Lekarz

Doktor Piotr Kotapka jest specjalistą medycyny estetycznej i transplantacji włosów oraz członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgii Odtwórczej Włosów ISHRS.
Dr Kotapka przeszedł intensywne szkolenie w zakresie transplantacji włosów metodą FUE i FUT w Saifi Hair Transplant Center we Wrocławiu pod kierunkiem dr Marwana Saifi.

Od trzech lat dr Kotapka jest ważnym członkiem naszego zespołu chirurgicznego w Saifi Hair Transplant i wniósł niezwykle pozytywny wkład w dziedzinę chirurgii odtwórczej włosów.

 

 

Julita

Julita Krajewska

Pielęgniarka

W 2007 roku roku roku rokuńczyłała Zdrowia Publicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu i ukończyła dyplom pielęgniarki. Następnie w 2009 roku uzyskała tytuł magistra w zakresie instytucjonalnego zarządzania społeczną opieką zdrowotną na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz na Universite Paris 13 w Paryżu.

Karierę zawodową opcję w listopadzie 2007 roku w dolnośląskim Centrum Chorób Płuc jako pielęgniarka. Od 2008 roku pracuje w Saifi Hair Transplant we Wrocławiu.

Ewa

mgr Ewa Moroza

Pielęgniarka

Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie w 2007 roku na Wydziale Zdrowia Publicznego uzyskała tytuł pielęgniarki dyplomowanej. Swą edukację kontynuowała w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie i w 2009 roku ukończyła ją z tytułem magistra gerontologii.

Swą karierę zawodową rozpoczęła w 2007 roku w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc na stanowisku pielęgniarki i od 2008 roku pracuje w Centrum Transplantacji Włosów i Medycyny Estetycznej AM-MED we Wrocławiu. Posiada również certyfikaty wielu firm kosmetycznych, uprawniających do specjalistycznych zabiegów kosmetycznych.

Agnieszka

Agnieszka Przybyłowska

Pielęgniarka

Jest doświadczoną pielęgniarką z 12- letnim stażem pracy w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Swoją karierę zawodową rozpoczęła jako instrumentariuszka na bloku operacyjnym, kończąc w tym czasie liczne kursy oraz zdobywając uprawnienia w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego. Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego we Wrocławiu, które ukończyła w 1995 roku z tytułem pielęgniarki dyplomowanej.
Od 2008 roku współpracuje z Dr Marwanem Saifi w Centrum Transplantacji Włosów i Medycyny Estetycznej AM-MED we Wrocławiu. W wykonywaniu swych obowiązków w naszej klinice nieocenione są jej umiejętności oraz wiedza w zakresie kosmetyki, wizażu oraz stylizacji, którą posiadła będąc absolwentką renomowanych szkół, takich jak Policealne Studium Zawodowe Dr Andzeja Czamary oraz  Studium Wizażu i  Styli.

staff

mgr Katarzyna Wysocka

Pielęgniarka

Jest absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie w  2006 roku na Wydziale Zdrowia Publicznego uzyskała  tytuł pielęgniarki dyplomowanej.  Następnie swoją edukacje kontynuowała  w Wyższej Szkole Medycznej w Legnicy i w roku 2013 uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa. Praca magisterska, którą napisała dotyczyła jakości życia po przeszczepie włosów,  badania przeprowadzone zostały wśród pacjentów Dr Saifi, Kliniki AM- MED we Wrocławiu.

W listopada 2006 roku rozpoczęła prace w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu na Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego na stanowisku pielęgniarki. Pracowała tam przez 6 lat do 2012 roku. Pracę w klinicę AM-MED rozpoczęła w 2009 roku.

Nurs

Nathy Gilber

Pielęgniarka
przeszczep włosów gdzie najlepiej zrobić saifi hair transplant

mgr Marta Pacana

Trycholog

(kosmetolog, trycholg) jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale fizjoterapia, gdzie w 2018 roku zdobyła tytuł magistra kosmetologii o specjalizacji trycholgia. Od 2018 roku pracuje w Centrum Transplantacji Włosow i Medycyny Estetycznej AM-MED we Wrocławiu, gdzie rozpoczyna się badania trychologiczne skóry, aby pomóc pacjentom pozbyć się pytań dotyczących kropki. skóry głowy, jak i włosów.

Justyna

mgr inż. Justyna Hebda-Sobkowicz

Manager

Jest absolwentką Politechnika Wrocławska, gdzie w roku 2017 na Wydziale Matematyki uzyskła tytułra Matematyki Stosowanej, natomiast w roku 2018 otrzymła tytuł magistra na kierunek Matematyka stosowana.

Swoją drogę zawodową, rolę w ujęciu finansowym, od 2016 roku pracuje w Centrum Transplantacji włosów i Medycyny Estetycznej AM-MED we Wrocławiu, gdzie od 2017 roku pełni rolę głównego menadżera.

25 lat dowiadczenia
liderzy w transplantacji włosów

zespol

Chcemy, abyś czuł się wyjątkowo w naszej Klinice.

Zabiegi wykonane są tu codziennie od 2008 roku. Klinika znajduje się we Wrocławiu – jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce. Dr Saifi i Dr Kotapka to doświadczeni chirurdzy w dziedzinie transplantacji włosy. Każdego pacjenta traktują indywidualnie, zawsze działając nieszablonowo i dostosowując rozwiązania do potrzeb i oczekiwanie pacjenta.

Lokalizacja we Wroclawiu

ul. Sowia 17/5, 53-024 Wrocław
The American Board of Hair Restoration Surgery
Fellows Of The International Society Of Hair Restoration Surgery (FISHRS)
ISHRS The International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS)
Pro Bono Program Operation Restore
Surgeons proud supporter