25 lat doświadczeń.

Ponad 10 000 wykonanych zabiegów przeszczepu włosów.

Pierwszy zabieg FUE wykonany w Polsce.

Jedna z niewielu klinik na świecie świadcząca wyłącznie usługi transplantacji włosów.

Od momentu powstania naszej kliniki w 2008 roku, zabiegi wykonywane są tu codziennie. Klinika znajduje się we Wrocławiu – jednym z najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Dr Saifi i Dr Kotapka to doświadczeni chirurdzy zajmujący się przeszczepem włosów. Do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, zawsze działając nieszablonowo i dostosowując rozwiązania do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Dr Saifi jest doświadczonym chirurgiem przeszczepu włosów. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, zawsze pracując nieszablonowo, aby uzyskać rozwiązania do potrzeb i oczekiwanie pacjenta.

Podczas osobistej konsultacji w klinice, lub przez fotokonsultacje dostępna na stronie internetowej, Dr Saifi ocenia rodzaj łysienia, co pozwala na ustalenie diagnozy i sposób leczenia.
Często podczas rozmowy pada pytanie: ile kosztuje przeszczep włosów? Cena zabiegu zależy od liczby przeszczepów i liczba potrzebnych zabiegów.

 

Klinika 2

Nasza klinika oferuje
najnowocześniejsze metody leczenia utraty włosów

Pełna oferta kliniki
Marwan Saifi

Najwyższej klasy specjaliści w swojej dziedzinie.

Dr Saifi jest doświadczonym chirurgiem transplantacji włosów. Do każdego podchodzi indywidualnie, zawsze działając nieszablonowo, dopasowuje rozwiązania do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta.

dyplomowany członekstowarzyszenia ABHRS (American Board of Hair Restoration Surgery) i ISHRS (International Society of Hair Restoration Surgery) oraz dyrektor międzynarodowego programu szkoleniowego chirurgów transplantacji włosów (Fellowship Training Program).

Właściciel i założyciel Saifi Hair Transplant

8 października 2014 roku dr Saifi otrzymał zaszczytne wyróżnienie zostając członkiem (jednym z 84 lekarzy na całym świecie) Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów z tytułem Fellow, FISHERS (ang. Fellow International Society of Hair Restoration Surgery). 1 grudnia 2016 roku doktor został mianowany dyrektorem oficjalnego programu szkoleniowego lekarzy transplantacji włosów (Fellowship Training Program), uznanego przez ISHRS oraz należy do Komisji Członkowskiej ISHRS

Dr Saifi należy również do Dolnośląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, posiada pełną rejestrację GMC, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Medycznej i członek komitetu członkowskiego ISHRS.

Poznaj
nasz zespół

Dr Piotr Kotapka

Lekarz

Lekarz medycyny estetycznej i transplantacji włosów. Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Dr Kotapka przeszedł intensywne szkolenie z zakresu chirurgii odtwórczej włosów metodą FUE i FUT w Saifi Hair Transplant Center we Wrocławiu. .Członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgii odtwórczej Włosów ISHRS.  Dr Piotr Kotapka jest ekspertem w leczeniu Exosomes i osoczem bogatopłytkowym CGF, posiada również duże doświadczenie w wstrzykiwaniu toksyny botulinowej i wypełniaczy tkankowych. Wykonuje zabiegi modelowania twarzy własnym tłuszczem a także pozyskiwanie komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej.Jako specjalista w laseroterapii, Dr Kotapka wykonuje wszystkie zabiegi związane z laserami – Laser frakcyjny co2, erbowi-yagowy, ND-Yag, edolift eufoton, VPL a także zabiegi z zastosowaniem technologi HIFU (High Intensity Focused Ultrasound).

 

Dr Andrew Nasseri

Dr Andrew Nasseri

Lekarz

Spotkaj się z Dr. Nasseri w naszej afiliowanej klinice w La Jolla, Kalifornia, USA

Dr Nasseri czerpie inspirację z praktykowania swojej wieloletniej pasji do sztuki estetycznej i łączenia jej z precyzyjnymi zdolnościami motorycznymi i niezwykłą dbałością o szczegóły. Umiejętności te, które nabył podczas wielu lat wykonywania operacji jako certyfikowany kardiochirurg, pozwoliły mu na uzyskanie doskonałych efektów kosmetycznych u swoich pacjentów.

Celem Dr. Nasseri jest przekształcenie jego głębokiej pasji do estetyki w zadowolenie pacjentów poprzez dostarczanie doskonałych wyników zabiegów, wyjątkowej obsługi i bardzo uczciwych cen na co dzień!

Andrew Nasseri, MD, FACS, jest kardiochirurgiem, chirurgiem ogólnym i ekspertem w dziedzinie zabiegów estetycznych w La Jolla Med Spa i Hair Transplant w La Jolla w Kalifornii. Dr Nasseri jest certyfikowany w zakresie kardiochirurgii i chirurgii ogólnej. Ukończył rezydenturę w zakresie chirurgii ogólnej w Ann Arbor w stanie Michigan, a następnie odbył staż specjalizacyjny w zakresie kardiochirurgii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis w Sacramento w Kalifornii.

Po latach specjalizowania się w chirurgii kardiochirurgicznej i chirurgii ogólnej, a także po zdobyciu uznania za swoją pracę w tych dziedzinach, Dr Nasseri postanowił realizować swoją wieloletnią pasję, jaką jest sztuka estetyczna. Praktyka estetyczna jest dla niego niezwykle satysfakcjonująca, ponieważ jest w stanie połączyć swoje zainteresowanie sztuką estetyczną z umiejętnościami motorycznymi nabytymi podczas lat pracy w kardiochirurgii, jak również precyzją i dbałością o szczegóły wymaganą w kardiochirurgii. Umiejętności te pozwoliły Dr. Nasseri osiągnąć doskonałe rezultaty kosmetyczne u swoich pacjentów.

Dr Nasseri przeszedł rozległe szkolenie w zakresie medycyny estetycznej w American Board of Aesthetic Medicine, The Aesthetic Academy oraz National Laser Institute. Odbył również szkolenie w zakresie odbudowy i przeszczepu włosów w American Hair Transplant Center (Saifi Hair Transplant) pod kierownictwem Dr. Marwana Saifi, który jest dyrektorem programu szkoleniowego. Dr. Saifi jest dyplomatą American Board of Hair Restoration Surgery ABHRS i jednym z niewielu członków International Society of Hair Restoration Surgery posiadających tytuł Fellow FISHRS.

W La Jolla Med Spa i Transplantacji Włosów, Dr Nasseri cieszy się widząc pozytywny efekt, że jego zabiegi estetyczne i Transplantacji Włosów mają na swoich pacjentów i ich pewność siebie. On bierze holistyczne podejście do osiągnięcia i przekroczenia celów pacjentów. Wykonuje zabiegi małoinwazyjne i nieinwazyjne z wykorzystaniem lasera i urządzeń o częstotliwości radiowej InMode Optimas, a także wypełniaczy iniekcyjnych i toksyny botulinowej.

Celem Dr. Nasseri jest przekształcenie jego głębokiej pasji do estetyki w zadowolenie pacjentów poprzez dostarczanie im najlepszych rezultatów proceduralnych, wyjątkowej obsługi i bardzo uczciwych kosztów.

 

Dr Emil George

Lekarz

Spotkaj się z dr Emil George w naszej afiliowanej klinice w Oslo, Norwegia

Szwedzki chirurg transplantacji włosów mieszkający w Oslo. Regularnie uczestniczy w konferencjach międzynarodowych i jest dobrze poinformowany o najnowszych osiągnięciach w tej dziedzinie. Oznacza to, że może zaoferować swoim pacjentom najlepsze możliwe rezultaty i jakość leczenia.
Dr Emil George jest ekspertem w zakresie metod FUE, FUT i BHT, specjalizującym się w tej dziedzinie w USA, jak iw Polsce w Saifi Hair Transplant. Emil oferuje swoim pacjentom przeszczepy włosów i brody, a także leczy pacjentów niezadowolonych z wcześniejszych zabiegów chirurgicznych w innych klinikach.
Dr Emil George mówi po norwesku, szwedzku, angielsku, włosku i jest szwedzkiego Stowarzyszenia Lekarzy i S.itri.

Julita

Julita Krajewska

Pielęgniarka

W 2007 roku roku roku rokuńczyłała Zdrowia Publicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu i ukończyła dyplom pielęgniarki. Następnie w 2009 roku uzyskała tytuł magistra w zakresie instytucjonalnego zarządzania społeczną opieką zdrowotną na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz na Universite Paris 13 w Paryżu.

Karierę zawodową opcję w listopadzie 2007 roku w dolnośląskim Centrum Chorób Płuc jako pielęgniarka. Od 2008 roku pracuje w Saifi Hair Transplant we Wrocławiu.

Ewa

Ewa Moroza

Pielęgniarka

Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie w 2007 roku na Wydziale Zdrowia Publicznego uzyskła pielęgniarki dyplomowanej. Swą edukację kontynuowała w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie iw 2009 roku ukończyła ją z tytułem magistra gerontologii.

Swą karierę zawodową ofertę w 2007 roku w dolnośląskim Centrum Chorób Płuc na stanowisku pielęgniarki i od 2008 roku pracuje w Centrum Transplantacji Włosów i Medycyny Estetycznej AM-MED we Wrocławiu. Posiada również certyfikaty wielu firm kosmetycznych, uprawniających do specjalistycznych zabiegów kosmetycznych.

Agnieszka

Agnieszka Przybyłowska

Pielęgniarka

Jest doświadczoną pielęgniarką z 12 letnim stażem pracy w dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Swoją karierę zawodową jako instrumentariuszka na bloku operacyjnym, kończąc w tym czasie kurs oraz zdobywając królestwo operacyjne. Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego we Wrocławiu, które ukończyła w 1995 roku z tytułem pielęgniarki dyplomowanej.
Od 2008 roku współpracuje z Dr Marwanem Saifi w Centrum Transplantacji AM-MED we Wrocławiu. W wykonywaniu aplikacji w naszej klinice, nieocenione są jej umiejętności oraz znajomość zakresu aspektu, wizażu oraz stylizacji, znajomość zakresu zabiegu, wizażu oraz stylizacji, znajomość obsługi absolwentki renomowanych szkół, takie jak Policealne Studium Wizażu i Styli oraz Studium Wizażu i Styli.

staff

Katarzyna Wysocka

Pielęgniarka

Jest absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie w 2006 roku na Wydziale Zdrowia Publicznego uzyskła pielęgniarki dyplomowanej. Następnie swoją edukacje kontynuowała w Wyższej Szkole Medycznej w Legnicy iw roku 2013 uzyskła tytuł magistra pielęgniarstwa. Praca magisterska, którą napisała dotyczyła jakości życia po przeszczepie badania, badania opinii zostały wśród pacjentów Dr Saifi, Kliniki AM-MED we Wrocławiu.

W listopadzie 2006 roku oferty prac w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu na Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego na stanowisku pielęgniarki. Pracowała tam przez 6 lat do 2012 roku. Pracę w klinice AM-MED kwit w 2009 roku.

staff

mgr Marta Pacana

Trycholog

(kosmetolog, trycholg) jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale fizjoterapia, gdzie w 2018 roku zdobyła tytuł magistra kosmetologii o specjalizacji trycholgia. Od 2018 roku pracuje w Centrum Transplantacji Włosow i Medycyny Estetycznej AM-MED we Wrocławiu, gdzie rozpoczyna się badania trychologiczne skóry, aby pomóc pacjentom pozbyć się pytań dotyczących kropki. skóry głowy, jak i włosów.

Justyna

mgr inż. Justyna Hebda-Sobkowicz

Manager

Jest absolwentką Politechnika Wrocławska, gdzie w roku 2017 na Wydziale Matematyki uzyskła tytułra Matematyki Stosowanej, natomiast w roku 2018 otrzymła tytuł magistra na kierunek Matematyka stosowana.

Swoją drogę zawodową, rolę w ujęciu finansowym, od 2016 roku pracuje w Centrum Transplantacji włosów i Medycyny Estetycznej AM-MED we Wrocławiu, gdzie od 2017 roku pełni rolę głównego menadżera.

25 lat dowiadczenia
liderzy w transplantacji włosów

zespol

Chcemy, abyś czuł się wyjątkowo w naszej Klinice.

Zabiegi wykonane są tu codziennie od 2008 roku. Klinika znajduje się we Wrocławiu – jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce. Dr Saifi i Dr Kotapka to doświadczeni chirurdzy w dziedzinie transplantacji włosy. Każdego pacjenta traktują indywidualnie, zawsze działając nieszablonowo i dostosowując rozwiązania do potrzeb i oczekiwanie pacjenta.

Lokalizacja we Wroclawiu

ul. Sowia 17/5, 53-024 Wrocław
The American Board of Hair Restoration Surgery
Fellows Of The International Society Of Hair Restoration Surgery (FISHRS)
ISHRS The International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS)
Pro Bono Program Operation Restore
Surgeons proud supporter