25 lat doświadczeń.

Ponad 10 000 wykonanych zabiegów przeszczepu włosów.

Pierwszy zabieg FUE wykonany w Polsce.

Jedna z niewielu klinik na świecie świadcząca wyłącznie usługi transplantacji włosów.

Od momentu powstania naszej kliniki w 2008 roku, zabiegi wykonywane są tu codziennie. Klinika znajduje się we Wrocławiu – jednym z najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Dr Saifi i Dr Kotapka to doświadczeni chirurdzy zajmujący się przeszczepem włosów. Do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, zawsze działając nieszablonowo i dostosowując rozwiązania do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Dr Saifi jest doświadczonym chirurgiem przeszczepu włosów. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, zawsze pracując nieszablonowo, aby uzyskać rozwiązania do potrzeb i oczekiwanie pacjenta.

Podczas osobistej konsultacji w klinice, lub przez fotokonsultacje dostępna na stronie internetowej, Dr Saifi ocenia rodzaj łysienia, co pozwala na ustalenie diagnozy i sposób leczenia.
Często podczas rozmowy pada pytanie: ile kosztuje przeszczep włosów? Cena zabiegu zależy od liczby przeszczepów i liczba potrzebnych zabiegów.

 

nowoczesne metody przeszczepu włosów

Nasza klinika oferuje
najnowocześniejsze metody leczenia utraty włosów

Pełna oferta kliniki
Marwan Saifi przeszczep włosów

Najwyższej klasy specjaliści w swojej dziedzinie.

Dr Saifi jest doświadczonym chirurgiem transplantacji włosów. Do każdego podchodzi indywidualnie, zawsze działając nieszablonowo, dopasowuje rozwiązania do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta.

dyplomowany członek stowarzyszenia ABHRS (American Board of Hair Restoration Surgery) i ISHRS (International Society of Hair Restoration Surgery) oraz dyrektor międzynarodowego programu szkoleniowego chirurgów transplantacji włosów (Fellowship Training Program).

Właściciel i założyciel Saifi Hair Transplant

8 października 2014 roku dr Saifi otrzymał zaszczytne wyróżnienie zostając członkiem (jednym z 84 lekarzy na całym świecie) Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów z tytułem Fellow, FISHERS (ang. Fellow International Society of Hair Restoration Surgery). 1 grudnia 2016 roku doktor został mianowany dyrektorem oficjalnego programu szkoleniowego lekarzy transplantacji włosów (Fellowship Training Program), uznanego przez ISHRS oraz należy do Komisji Członkowskiej ISHRS

Dr Saifi należy również do Dolnośląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, posiada pełną rejestrację GMC, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Medycznej i członek komitetu członkowskiego ISHRS.

przeszczep włosów wrocław

Dr Piotr Kotapka

Lekarz

Doktor Piotr Kotapka jest specjalistą medycyny estetycznej i transplantacji włosów oraz członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgii Odtwórczej Włosów ISHRS.
Dr Kotapka przeszedł intensywne szkolenie w zakresie transplantacji włosów metodą FUE i FUT w Saifi Hair Transplant Center we Wrocławiu pod kierunkiem dr Marwana Saifi.

Od trzech lat dr Kotapka jest ważnym członkiem naszego zespołu chirurgicznego w Saifi Hair Transplant i wniósł niezwykle pozytywny wkład w dziedzinę chirurgii odtwórczej włosów.

 

 

25 lat dowiadczenia
liderzy w transplantacji włosów

Operating room

Chcemy, abyś czuł się wyjątkowo w naszej Klinice.

Zabiegi wykonane są tu codziennie od 2008 roku. Klinika znajduje się we Wrocławiu – jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce. Dr Saifi i Dr Kotapka to doświadczeni chirurdzy w dziedzinie transplantacji włosy. Każdego pacjenta traktują indywidualnie, zawsze działając nieszablonowo i dostosowując rozwiązania do potrzeb i oczekiwanie pacjenta.

Lokalizacja we Wroclawiu

ul. Sowia 17/5, 53-024 Wrocław
The American Board of Hair Restoration Surgery
Fellows Of The International Society Of Hair Restoration Surgery (FISHRS)
ISHRS The International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS)
Pro Bono Program Operation Restore
Surgeons proud supporter