Zadowoleni pacjenci

Keith

Dublin

FUE

FUE

March 2022

przeszczepów

Dzień dobry, doktorze Saifi,

Tak jak miałem nadzieję, okres między 4 a 5 miesiącem był jak dotąd przełomowy (a minęło zaledwie 17 dni od mojego ostatniego e-maila).

Różnica jest szalona. Pomogła fryzura!!!

Po raz pierwszy w moim dorosłym życiu (tj. co najmniej przez ostatnie 15 lat) mogę śmiało nosić grzywkę do góry bez obawy o moje czoło……. DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wrzuciłem kilka zdjęć, aby pokazać je w różnym oświetleniu. Czwarte zdjęcie pokazuje porównanie – lewe zdjęcie jest po pierwszej HT w okresie około 5 miesięcy. Drugie jest z wczoraj. Różnica w rozmiarze mojego czoła jest szalona!!!!

Jeszcze raz dziękuję. Wyślę ci aktualizację po sześciu miesiącach – pomyślałem, że spodoba ci się postęp i usłyszysz, jak bardzo jestem szczęśliwy!!!!

Dzięki,

Keith

Rob

Ireland

FUE

FUE

March 2022

March 2022

przeszczepów

We’d like to take this opportunity to say a big thank you to you for all your help over the last 5 years. The level of ethical care that I have received has been second to none. We realized immediately from the initial consultation back in 2017 that we had made the correct decision in selecting you as my doctor for this procedure. The correct advice was given, the transplant wasn’t immediately recommended as the best course of action.

Your patience and correspondence with me over the last number of years has also been appreciated.

Finally, the procedure itself earlier this week was carried out flawlessly and efficiently. Everyone at the practice was so professional and pleasant. Again, the level of care couldn’t have been any better. The offer to allow payment on our return to Ireland was also very understanding and appreciated.

The only small complaint I would have is that I didn’t get to hear some more of your singing!! Perhaps next time. .

All we can say is thank you Marwan. We will keep you posted on the transplant progress over the coming months.

Take care and best wishes.

Kind Regards,

Rob and Vivienne

FUE

March 2022

przeszczepów

K N

Wielka Brytania

FUE

FUT

March 2022

przeszczepów

Panie Doktorze!
Chcę jeszcze raz bardzo gorąco podziękować za zabieg i za to jak mnie Pan potraktował.
Po 1) za potraktowanie mnie tak przychylnie jeżeli chodzi o koszty, co prawda dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale wiem, że Pan doskonale rozumie ,że niejednokrotnie dla pacjenta jest to wybór między własnym egoizmem a np. rodziną. Ani przez moment nie stresowałem sie o to czy operacja przebiegnie dobrze bo wiedziałem ,że tak stresowałem się tylko tym, że od ponad dwóch lat moja żona jest bez pracy i mam na utrzymaniu ją i córkę i że taki mój zabieg to może zbytni egoizm. Ale dziś już wiem ,że dobrze zrobiłem. Kompleksy trzeba zwalczać jak jest możliwość. To moje lepsze samopoczucie lepiej przysłuży sie rodzinie.po2)jestem pod wrażeniem zabiegu i Pańskiego profesjonalizmu. Mam porównanie z tamtą operacją i zgadzam sie z Pańskimi słowami, że tam to była fabryka. U Pana sam zabieg był czystą przyjemnością dla mnie, pełen komfort i poczucie zaufania do tego co Pan robi, mówię to bardzo szczerze. Nie jestem skory do wydawania takich opinii ale w tym przypadku byłbym nie w zgodzie z własnym sumieniem jak bym nie wyraził mojej entuzjastycznej opinii na temat zabiegu w Pana Klinice.
I już nawet nie wspomnę o stanie pooperacyjnym: żadnych bóli, żadnych opuchlizn, nawet w domu nikt sie nie pokapował. Po tamtym zabiegu po dwóch dniach miałem całą twarz spuchnięta i rana z tylu mnie bolała i się sączyła krew. Teraz wszystko sie goi rewelacyjnie. Proszę bardzo podziękować w moim imieniu Pana personelowi, zwłaszcza tej Blondynce, która podobnie jak Pan sie napracowała wszczepiając te drobinki punkt po punkcie. Bardzo misterna i pracochłonna robota. Doceniam i dziękuję.
JESZCZE RAZ ZA WSZYSTKO GORĄCO DZIĘKUJĘ I STRASZNIE JEST MI PRZYJEMNIE,ŻE TO WŁAŚNIE NA PANA TRAFIŁEM.MA PAN WE MNIE GORĄCEGO PROPAGATORA PAŃSKIEJ KLINIKI.
Z poważaniem, K . N

A P

Wielka Brytania

FUE

FUT

March 2022

Lipiec 2020

2500

przeszczepów

Drogi Panie Doktorze:)
Już po tym wszystkim chciałam na spokojnie do Pana napisać i serdecznie za wszystko podziękować.
Jest Pan wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem, wiedziałam ze będę w dobrych rękach od kiedy zobaczyłam Pana na stronie internetowej, budzi Pan ogromne zaufanie od pierwszej chwili, ciepło bije od Doktora ogromne, jestem pewna ze wszyscy pacjenci są tego samego zdania, zadko kiedy spotyka się takie osoby a w szczególności lekarzy:)
Atmosferę jaka panuje u Pana w gabinecie można sobie tylko wymarzyć, jest wspaniała, człowiek zapomina o wszystkim, czuje się swobodnie a to również zasługa Pań asystentek, świetne dziewczyny ,przesyłam również dla nich serdecznie pozdrowienia i podziękowania :dla Pani Julity, Ewy (za miłą ,wesołą rozmowę ),Kasi i Agnieszki za wszystko:)Jest Pan tak pogodnym człowiekiem ze to udziela się innym 🙂 Oprócz tego fachowa opieka, delikatność  i pełen profesjonalizm! Z ręka na sercu bez wąchania zdecydowałabym sie jeszcze raz na przeszczep w Pańskiej klinice!
Cieszę sie niezmiernie ze trafiłam na tak kochanego lekarza, dlatego z wielka przyjemnością będę polecać Doktora klinikę wszystkim osobom, które są dotknięte tym problemem, dzięki Panu można spełniać swoje marzenia i zwalczać kompleksy z tym dotyczące:)Wiem ze na efekty trzeba poczekać, ale już jestem pewna ze będzie dobrze:) Oczywiście chciałam również bardzo podziękować za obiad, byłam bardzo mile zaskoczona:)
Życzę Panu i ekipie wszystkiego co najlepsze i niezapomnianych chwil z córka 🙂
Serdecznie dziękuje jeszcze raz.
A. P.

Ryland P

Wielka Brytania

FUE

FUT

March 2022

czerwiec 2013

przeszczepów

Witaj dr. Marwan,
Jeszcze raz wielkie dzięki dla ciebie i Twojego zespołu. Za ekspertyzę i umiejętności – twoje i twoich asystentek! Dla Chrisa, kierowcy, dzięki któremu całe doświadczenie było relaksujące i wygodne. Wspaniałych Świąt dla was wszystkich. Porozmawiamy po Nowym Roku.
Dziękuję,
Laurence

Od Ryland P.

Po raz pierwszy zacząłem się zastanawiać nad przeszczepem włosów w marcu 2013 r., widząc wyniki zabiegu Wayne’a Rooney w gazetach. Nie miałem preferencji co do chirurga ani kraju. Podszedłem do tego z otwartym umysłem. Zacząłem dużo czytać na ten temat na Internecie. Czytałem blogi i opinie pacjentów, którzy poddali się podobnym zabiegom.

Pierwsze, co zauważyłem to, że brytyjskie zabiegi zdecydowanie nie miały najlepszych opinii…natomiast niektóre opinie o zabiegach w Polsce były wspaniałe. Wybijał się szczególnie jeden chirurg, który miał niezliczoną ilość nieskazitelnych recenzji – więcej niż ktokolwiek inny – dr Marwan Saifi. Zdecydowałem się napisać do niego wiadomość i dowiedzieć się jakie są koszty i z czym się to wiąże. Ku mojemu zaskoczeniu, odpowiedź dostałem następnego dnia od samego dr Saifi, który szczegółowo odpowiedział na moje pytania. Poczułem się pewnie i korespondowaliśmy przez kilka kolejnych tygodni, ponieważ miałem więcej pytań. Byłem pod wrażeniem osobistej obsługi, poziomu profesjonalizmu i stosunku wartości do ceny… Podjąłem decyzję i zarezerwowałem wyjazd do Wrocławia na 4 czerwca, aby poddać się zabiegowi przeszczepu włosów. Cieszyłem się, że nie muszę za długo czekać, bo mam tendencję do zamartwiania się!
Przelot do Wrocławia okazał się prosty i tani. 80 funtów w obie strony z Brystolu linią Ryan Air. Lot trwa tylko dwie godziny, więc nie trzeba martwić się zmęczeniem spowodowanym różnicą czasu. Okazało się, że po wylądowaniu, dr Saifi zajął się wszystkim. Odebrał mnie taksówkarz Chris, który świetnie mówi po angielsku. Zabrał mnie do hotelu, który dr Saifi poleca swoim pacjentom. ART Hotel znajduje się w centrum Wrocławia. To piękne, historyczne i spokojne miejsce. Byłem zaskoczony, jak bardzo nowoczesnym i kosmopolitycznym miejscem jest Wrocław, i dziwię się, że nie jest bardziej popularny wśród turystów. Przed zabiegiem zwiedziłem Wrocław, co było świetnym pomysłem.
W dniu zabiegu obudziłem się wypoczęty po nocy w hotelu ART. Taksówkę zorganizował dr Saifi, która zawiozła mnie do kliniki, znajdujące się niedaleko. Byłem pod wrażeniem czystości i nieskazitelnego stanu obiektu. Wiedziałem, że podjąłem właściwą decyzję. Personel świetnie się prezentował. Byli zadowoleni i pewni swojej pracy. Zostałem zaprowadzony do gabinetu dr Saifi na konsultację, a następnie podano mi kilka leków doustnych, myślę, że środków uspokajających, a następnie zabrano mnie na salę operacyjną.
Najpierw zgolono mały obszar z tyłu głowy, a następnie wstrzyknięto mi środki znieczulające. To jedyna niekomfortowa część całego zabiegu. Następnie doktor Saifi usunął część skóry i włosów z tyłu mojej głowy i zaszył ranę. Nie bolało, mimo że się tego spodziewałem. Następnie zjedliśmy lunch przywieziony przez lokalną restaurację. Co ciekawe, byłem głodny. Muszę powiedzieć, że lunch był pyszny! Następnie wróciliśmy na salę operacyjną. Fragment skóry i włosów, który został usunięty był opracowywany przez zespół dr Saifi, który usuwał każdy mieszek włosowy, podczas gdy dr Saifi robił setki maleńkich nacięć na przodzie głowy, w których miały znaleźć się pobrane włosy. Doktor używał tak ostrego ostrza, że wcale nie bolało. Byłem świadomy i czułem się komfortowo. Następnie wszczepiano maleńkie mieszki włosów. Bez pośpiechu. Miałem możliwość docenić umiejętności i cierpliwość doktora i jego zespołu. W tym dniu odbywał się tylko jeden zabieg i cała uwaga była skupiona na mnie. W przypadku doktora Saifi, sytuacja zawsze wygląda w ten sposób.
Po wszczepieniu każdego włoska (żaden się nie zmarnował), taksówka zabrała mnie z powrotem do hotelu ART. Otrzymałem wszystkie potrzebne leki, które były odpowiednio opisane, i dostałem czapkę z daszkiem. Czułem się zmęczony, bo to był długi dzień. W hotelu obawiałem się, że będę odczuwać ból, ale nie było źle. Dyskomfort i tylko tyle. Ku mojemu zaskoczeniu powiedziano mi, że mogę spać na plecach, raną na poduszce. Rana nie krwawiła. Nigdzie nie było krwi. Spałem czujnie, jak można się było tego spodziewać. Rano na lotnisko zawiózł mnie Chris. Czułem się dobrze i mogłem wrócić do domu. Miałem założoną czapkę z daszkiem i ciemne okulary.
Podróż była bezproblemowa i wróciłem do domu, czując się dobrze. Byłem zmęczony i tym razem spałem trardo. Mogę powiedzieć, że kolejne trzy dni były trochę niekomfortowe, ale nie tak, jak się spodziewałem. Później ból zniknął. Wielu ludzi nie wiedziało, że miałem przeszczep włosów ponieważ mam dłuższe włosy, które zakryły miejsca zabiegu. Nie zorientowali się.. nawet moja mama!
Jeśli potrzebowałem rady, miałem numer telefonu doktora Saifi i otrzymywałem radę od razu. Tak jak powiedział, maleńkie przeszczepione włosy wypadły po ok. 10 dniach, a po około 12 tygodniach zaczęły wyrastać nowe. Zauważyłem rezultaty po 4 miesiącach, naprawdę dobre rezultaty po 6 miesiącach i potem po ok. 10 miesiącach – pełny rezultat, który był dokładnie tym, o czym marzyłem i na co miałem nadzieję.
Podsumowując, wszystko poszło zgodnie z planem. Profesjonalizm z jakim się zetknąłem był niesamowity. Dr Saifi to gentelman i sympatyczny gość. Daje z siebie wszystko dla swoich pacjentów. Jestem dumny, że się zdecydowałem. Wyniki są niesamowite! A całe doświadczenie wspominam bardzo ciepło. Nie najlepiej znoszę ból, a ten zabieg nie był dla mnie źródłem żadnych obaw w ani jednej chwili. Sposób, w jaki dr Saifi organizuje cały proces jest tak łatwy, jakbym miał zabieg w Londynie, prawdopodobnie łatwiejszy i na pewno tańszy. Są tańsi chirurdzy, ale żaden z nich nie dorównuje dr Saifi. Nie znajdziecie lepszego, ani nie musicie dalej szukać. Chętnie porozmawiam z każdym, kto tego potrzebuje. Dr Saifi przekaże wam namiary na mnie. Moja rada jest taka, że jeśli chcecie i stać was na to, nie traćcie czasu, zróbcie to! Tak jak ja, macie szczęście, że znaleźliście najlepszego lekarza.
Ryland P.

Anewme

Wielka Brytania

FUE

FUT

March 2022

przeszczepów

Witem wszystkich,
Minęło 10 miesięcy i chciałbym podzielić się z wami moim doświadczeniem. Wierzę, że będzie Państwo zainteresowani.
Po odbyciu materiałów w różnych miejscach w Wielkiej Brytanii, zarejestrowałem się na tej stronie i dowiedziałem się, że możliwości zagraniczne są preferowane przez starszych członków. Szukałem informacji i znalazłem doktora Saifi. Wysłałem mu kilka zdjęć i omówiliśmy sprawę przeszczepu, cenę, cenę, itd. To sprawiło, że poczułem się pewnie – widziałem, że dr Saifi był pasjonatem uzytkowników fantastycznych wyników. W przypadku do lekarzy w Wielkiej Brytanii.
Po rozmowie z jednym z jego wcześniejszych klientów i zobaczeniu rezultatów, umówiłem się na zabieg na zabieg. Stosunek ceny do wartości był niesamowity. Domyślam się, że wielu z miało przyjemność spotkać się z doktorem Saifi.
Klinika znajduje się w Polsce. Na lotnisku przywitał mnie Krystoff – świetny gość, sprawił, że czułem się komfortowo. Opowiadał o polskiej kulturze, itd.
Podrzucił mnie do hotelu i powiedział, że mogę do niego dzwonić, jak będę go potrzebować. Hotel polecony przez doktora Saifi był luksusowy. Personel był bardzo przyjazny, wyrozumiały i pomocny.
Kolejny dzień to dzień zabiegu. Dr Saifi był NIESAMOWITY, rozmawiał ze mną o całym procesie, sprawił, że czułem się zrelaksowany. Naprawdę pasjonuje się osiąganiem wspaniałych wyników. Kiedy zobaczyłem zdjęcia jego poprzednich klientów, poczułem się bardzo pewnie. Widzieć znaczy wierzyć. Przedstawiono mnie cudownemu i przyjaznemu personelowi, który był bardzo pomocny. Zaserwowano mi polski obiad (mniam!).
Wierzę, że dr Saifi jest najbardziej szczerym, zaangażowanym i umiejętnym znaczącym ds. odbudowy włosów, wyruszam się. Zachęcam was, byście się z nim skontaktowali i sami przekonali.

www.hairtransplant.pl lub bezpośrednio do niego na adres ismsaifimd@hotmail.com

Jak powiedziałem widzieć wierzyć… dlatego panuję zdjęcia przed i po 10 miesięcy. Skontaktuj się z doktorem Saifi.

Zdjęcia będą dostępne na koncie Anewme
Możecie zadawać pytania i mi, i doktorowi Saifi.

Shane D

Wielka Brytania

FUE

FUT

March 2022

przeszczepów

Witaj Doktorze Saifi,
Po pierwsze chciałbym złożyć spóźnione życzenia świąteczne i noworoczne.
Chciałem tylko poinformować, że jestem bardzo zadowolony z wyników. Minęło już około 3 miesięcy, więc jeszcze sporo przede mną, ale już teraz świetnie jest patrzyć w lustro i być zadowolonym ze swojego odbicia!
Mogę wysłać Panu kilka zdjęć/filmików, jeśli Pan chce, lub mogę zrobić to za sześć miesięcy.
Chciałem zapytać, czy ma Pan coś przeciwko, jeśli będę Pana polecać na stronach o wypadaniu włosów?
Myślę, że wielu mężczyzn obawia się całego tego procesu i postrzega go jako coś przerażającego, nie wierząc w rezultaty, ponieważ otrzymują błędne informacje i nie znają nikogo, kto miał taki zabieg. Więc im więcej informacji, tym lepiej.
Proszę dać mi znać, jak znajdzie Pan chwilę.
Jeszcze raz dziękuję za wszystko, nie tylko za wykonaną pracę.
Pozdrawiam,
Shane D

Reza

Wielka Brytania

FUE

FUT

March 2022

grudzień 2009

przeszczepów

Witaj Doktorze Saifi,
W ostatnią środę (16 grudnia 2009) przeszczepiłeś mi 2 000 graftów w przedniej części głowy. Wysyłam ci tę krótką wiadomość, aby ci podziękować za twoją ciężką pracę, szczególnie w dniu zabiegu, kiedy dbałeś o to, by każdy szew i każdy mieszek znalazł się we właściwym miejscu. Nie zapomniałem też o Pańskich oddanych asystentach, którzy pracowali, aby zabieg był możliwy. Przerwa na lunch i napoje między kolejnymi etapami przeszczepu była bardzo miła. Miałem kilka zabiegów kosmetycznych w Wielkiej Brytanii i w innych krajach, ale to był mój pierwszy przyjazd do Polski. I jeśli mam być szczery, było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. Moja przygoda rozpoczęła się wylotem z Brystolu i odebraniem mnie z lotniska we Wrocławiu 2 h później. Czułem się jak celebryta. Zakwaterowanie, sam zabieg i polskie smakowitości były dla mnie jednym z lepszych doświadczeń w życiu. Dziś jest sobota 20 grudnia 2009, czyli 4 dni po zabiegu. Postępowałem zgodnie z instrukcjami pooperacyjnymi i cieszę się, że mogę powiedzieć, że nie ma żadnego zaczerwienienia w obszarze biorczym, a jedyne widoczne zmiany to nowe włoski.
Jeszcze raz dziękuję. Reza

Jennifer Z.

Wielka Brytania

FUE

FUT

March 2022

marz 2011

330

przeszczepów

Jestem kobietą i miałam przeszczep brwi. Około 330 brwi. Jak wiele kobiet za bardzo zapędziłam się w używaniu pęsety w młodości i wyrywałam brwi bez końca. Zniszczyło moje poczucie własnej wartości w ostatnich 10 latach. Zawsze chowałam się za grzywką, ponieważ nie chciałam, aby ktokolwiek badał mi się z bliska. Dzięki pozytywnym opiniom, jakie słyszałam o doktorze Marwanie Saifi, specjaliście w zakresie przeszczepiania włosów, mam to wszystko już za sobą. Miałam szczęście, że udało mi się za pierwszym razem. Słuchałam, co mieli do powiedzenia inni (wszyscy mężczyźni) i wiele czytałam na temat doktora Saifi pracującego w Polsce (Wrocław) i innych.Zanim zdecydowałam się na doktora Saifi, pisałam z nim maile, natychmiast odpowiadał na wszystkie moje pytania i obawy. Nigdy nie noż mnie przekonywać ani naciskać na to, bym wybrała jego. Zdecydowałam się na podstawie tego, co mówili inni. Doktor Saifi i jego zespół dali mi poczucie bezpieczeństwa. Czułam się mile widziana. Miałam indywidualny zabieg i cała uwaga skupiona na mnie, bez przerw, z wyjątkiem lunchu. To był mój dzień – 21 marca 2011 – to był czas tylko dla mnie. Doktor Saifi i jego zespół mówi po angielsku. Nie było żadnych nieporozumień. Kiedy przyjechałam do Polski, odebrano mnie z lotniska i zawieziono do hotelu. Taksówkarz Chris był bardzo miły i dobrze mówił po angielsku.Miałam pewne obawy, ale naprawdę tego chciałam. Podjęłam próbę i bardzo się z tego cieszę. Jeśli szukacie dobrego chirurga, z przyjemnością polecam doktora Marwana Saifi i jego zespół. Na zmienił moje życie i mimo, że mam trochę siniaków, nie mogę się doczekać wyników za 4/6 miesięcy. Zabieg nie był bolesny, ale pewnie powinnam o. Wspomnieć. Jeśli mam już mówić coś negatywnego, to że znieczulenie miejscowe w okolicy brwi nie było bolesne, ale niekomfortowe – to były dwa nakłucia, a później już odczucie drętwienia. Wróciłabym tam bez wahania. Zasługują na pochwały. Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna dla wszystkich, którzy rozważają przeszczep włosów.
Dziękuję doktorze Marwanie Saifi z Polski