Trycholog Wrocław


Trychologia to nauka zajmująca się diagnostyką nieprawidłowości i chorób, a także leczeniem skóry głowy. Jej głównym celem jest zapobieganie wypadaniu włosów i leczenie rozmaitych rodzajów łysienia. Zabiegi trychologiczne mają za zadanie doprowadzić skórę głowy i włosy do jak najlepszej kondycji. Jeśli szukasz wykwalifikowanego specjalisty zajmujący się leczeniem skóry głowy, skontaktuj się z profesjonalistami pracującymi w klinice przeszczepu włosów SAIFI Hair Transplant.

Dlaczego warto wybrać zabiegi trychologiczne we Wrocławiu?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Nasza klinika oferuje innowacyjne metody leczenia skóry głowy. TRICOTEST to proces mikroskopijnej analizy za pomocą narzędzi klinicznych, mikro kamery i oprogramowania, które umożliwia dokładne zbadanie włosów i skóry głowy. Dzięki temu jesteśmy też w stanie ocenić, czy pacjent ma problemy z typowymi dolegliwościami. W trakcie badania analizujemy ważne czynniki wpływające na kondycję włosów, takie jak stopień akumulacji produktów stylizacji, bakterii i grzybów, i utraty włosów z powodu DHT , czy nagromadzenie sebum. To wszystko pomaga nam określić, który zabieg trychologiczny przyniesie najlepsze rezultaty.

Jak wygląda badanie u trychologa?

Jeśli wybierzesz naszego trychologa (Wrocław), specjalista za pomocą mikro kamery zbada Twoją skórę głowy i strukturę oraz zagęszczenie włosów w 200 i 50-krotnym powiększeniu. W trakcie badania wykonywane są zdjęcia, które później są analizowane przez komputer w celu dobrania indywidualnej kuracji. Trycholog ponadto bada także poziom wydzielanego sebum, pH i nawilżenie skóry. Wszystkie te procedury są niezbędne do podjęcia właściwej ścieżki leczenia.

Po zakończeniu TRICOTESTu nasi specjaliści zdecydują, które zabiegi będą dla Ciebie najlepsze. Wybiorą także odpowiednie produkty Help Hair i CRLAB dostosowane do Twoich potrzeb. Nie czekaj i umów się na fotokonsultację już dziś!

Trychologia w Saifi Hair Transplant