Gdzie najlepiej zrobić przeszczep włosów?

Choć przeszczep włosów nie należy do najbardziej inwazyjnych zabiegów, jego nieprawidłowe wykonanie może dać efekty odwrotne do oczekiwanych. Gdzie najlepiej przeszczepić włosy i czym kierować się przy wyborze kliniki? Odpowiedź w poniższym artykule!

gdzie zrobić przeszczep włosów saifi hair transplant

Gdzie przeszczepić włosy? Kryteria wyboru

Gwałtowne pogorszenie się stanu owłosienia może mieć negatywny wpływ na naszą samoocenę. Nierzadko rozwiązaniem w tej sytuacji jest przeszczep włosów. Gdzie najlepiej wykonać zabieg? Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze kliniki? Przede wszystkim, warto wziąć pod uwagę poniższe aspekty:

  • kwalifikacje specjalistów – jak już wspomnieliśmy, przeszczep włosów nie należy do szczególnie inwazyjnych zabiegów. Nie oznacza to jednak, że jest w stanie wykonać go każdy. Do tego potrzeba szczególnych kwalifikacji. Chirurdzy powinny traktować pacjentów indywidualnie i dopasowywać rozwiązania do ich potrzeb. Przy wyborze miejsca, gdzie planujesz przeszczepić włosy warto zapytać o wykształcenie i doświadczenie pracujących tam chirurgów. Najlepiej jeśli posiadają oni Dyplom Amerykańskiej Rady Chirurgii Odtwarzania Włosów ABHRS (American Board of Hair Restoration Surgery) i ISHRS (International Society of Hair).
  • reputacja kliniki – w ostatnich latach transplantacja włosów cieszy się coraz większą popularnością. Wybierając klinikę, w której poddasz się zabiegowi, postaw na doświadczonych specjalistów, którzy działają na rynku od lat i mogą pochwalić się pozytywnymi ocenami pacjentów. Unikaj miejsc obiecujących spektakularne efekty w zawrotnie niskich cenach. Pamiętaj, że nie da się przewidzieć efektywności zabiegu bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.
  • podejście do pacjenta – gdzie zrobić przeszczep włosów? Najlepiej w klinice, która traktuje każdego nieszablonowo. Jeśli widzisz, że kontakt z pracownikami jest utrudniony, a podczas konsultacji chirurg poświęca Ci tylko kilka minut i niczego nie tłumaczy, ponieważ w kolejce stoi dwudziestu innych pacjentów i zwyczajnie nie ma dla Ciebie czasu, jest to znak, że warto zastanowić się dwa razy, zanim zdecydujesz się na współpracę.
  • oferowane metody – jeśli nie chcesz mieć dużej blizny i chcesz zwiększyć szansę na pozytywne efekty przeszczepu włosów, warto postawić na klinikę, która oferuje nowoczesne metody, takie jak FUE i FUT.

Przeszczep włosów w Saifi Hair Transplant

Wiesz już, na co zwracać uwagę decydując się na przeszczep włosów. Gdzie najlepiej wykonać zabieg i dlaczego jest to Saifi Hair Transplant?

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie transplantacji włosów. Możemy pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem. W czasie działalności naszej kliniki wykonaliśmy 10 000 zabiegów, które zakończyły się powodzeniem.

Wiemy, że precyzja i profesjonalizm są niezwykle ważne w naszym zawodzie, dlatego nieustannie podnosimy kwalifikacje i oferujemy najnowsze metody transplantacji włosów oraz przeszczepu brody i zarostu na twarzy.

przeszczep włosów gdzie najlepiej zrobić saifi hair transplant

Udzielamy się w międzynarodowych stowarzyszeniach takich jak ABHRS (American Board of Hair Restoration Surgery), czy ISHRS (International Society of Hair Restoration Surgery). Założycielem kliniki jest dr Saifi, członek Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów, który czuwa nad codzienną pracą pozostałych specjalistów.

Mimo iż zabiegi w Saifi Hair Transplant odbywają się codziennie nie musisz obawiać się, że zostaniesz potraktowany według schematu. Światowej sławy chirurdzy pracujący w naszej klinice, tacy jak dr Kotapka, podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie, aby dobrać metodę odpowiednią do kondycji i stanu skóry głowy. Umów się na fotokonsultację i przekonaj się, że nasze Centrum Transplantacji Włosów to prawdziwy lider na rynku miejsc, gdzie można zrobić przeszczep włosów!

Podsumowanie

Wybór miejsca, gdzie przeszczepić włosy to nie lada wyzwanie. Przed powierzeniem swojego zdrowia i wyglądu danej klinice, warto upewnić się, że mamy do czynienia z prawdziwymi specjalistami.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasz artykuł opisujący, jak wygląda przeszczep włosów.