Satisfied patients

Rodzaj zabiegu

Data zabiegu

przeszczepów

Rodzaj zabiegu

Data zabiegu

przeszczepów

Keith

Dublin

Rodzaj zabiegu

FUE

Data zabiegu

przeszczepów

Good morning Dr Saifi,

As I had hoped, the period between 4 and 5 months has been a game changer so far (and its only 17 days since I emailed you last).

The difference is crazy. Helped by a haircut!!

For the first time in my adult life (i.e. at least the last 15 years) I can confidently wear my fringe up without being self conscious about my forehead……. THANK YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I’ve popped in some photos to show in different lighting. The forth photo shows a comparison – the left photo is after the first HT at around the 5 month period. The second is yesterday. The difference in my forehead size is insane!!!!

Thanks again. I’ll send you an update at the six month mark – I just thought you’d enjoy seeing the progress and hearing how happy I am!!!!

Cheers,

Keith

Rob

Irelan

Rodzaj zabiegu

FUE

Data zabiegu

March 2022

przeszczepów

We’d like to take this opportunity to say a big thank you to you for all your help over the last 5 years. The level of ethical care that I have received has been second to none. We realized immediately from the initial consultation back in 2017 that we had made the correct decision in selecting you as my doctor for this procedure. The correct advice was given, the transplant wasn’t immediately recommended as the best course of action.

Your patience and correspondence with me over the last number of years has also been appreciated.

Finally, the procedure itself earlier this week was carried out flawlessly and efficiently. Everyone at the practice was so professional and pleasant. Again, the level of care couldn’t have been any better. The offer to allow payment on our return to Ireland was also very understanding and appreciated.

The only small complaint I would have is that I didn’t get to hear some more of your singing!! Perhaps next time. .

All we can say is thank you Marwan. We will keep you posted on the transplant progress over the coming months.

Take care and best wishes.

Kind Regards,

Rob and Vivienne

A P

Wielka Brytania

Rodzaj zabiegu

FUT

Data zabiegu

Lipiec 2020

2500

przeszczepów

Dear Doctor:)
After all this time I wanted to calmly write to you and thank you sincerely for everything.
You are a wonderful man and a great doctor, I knew I was in good hands from the moment I saw you on the website, you inspire great confidence from the first moment, the warmth radiates from the doctor, I am sure that all patients are of the same opinion, it is rare to meet such people and especially doctors:)
The atmosphere that prevails at your office can only be dreamed of, it is wonderful, a person forgets about everything, feels at ease and this is also thanks to your assistants, great girls, I also send them warm greetings and thanks: to Ms Julita, Ewa (for a nice, cheerful conversation), Kasia and Agnieszka for everything:) You are such a cheerful person that it affects others:) In addition, professional care, gentleness and full professionalism! With my hand on my heart without sniffling I would decide again for a transplant in your clinic!
I am very happy that I came across such a dear doctor, and therefore with great pleasure I will recommend your clinic to all those who are affected by this problem, thanks to you, you can fulfill your dreams and fight the complexes associated with this:)I know that the effects need to wait, but I am already sure that it will be good:) Of course, I also wanted to thank you very much for the dinner, I was very pleasantly surprised:)
I wish you and the team all the best and unforgettable moments with your daughter 🙂
Heartfelt thanks again.
A. P.

Anewme

Wielka Brytania

Rodzaj zabiegu

FUT

Data zabiegu

przeszczepów

Witem wszystkich,
Minęło 10 miesięcy i chciałbym podzielić się z wami moim doświadczeniem. Wierzę, że będzie Państwo zainteresowani.
Po odbyciu materiałów w różnych miejscach w Wielkiej Brytanii, zarejestrowałem się na tej stronie i dowiedziałem się, że możliwości zagraniczne są preferowane przez starszych członków. Szukałem informacji i znalazłem doktora Saifi. Wysłałem mu kilka zdjęć i omówiliśmy sprawę przeszczepu, cenę, cenę, itd. To sprawiło, że poczułem się pewnie – widziałem, że dr Saifi był pasjonatem uzytkowników fantastycznych wyników. W przypadku do lekarzy w Wielkiej Brytanii.
Po rozmowie z jednym z jego wcześniejszych klientów i zobaczeniu rezultatów, umówiłem się na zabieg na zabieg. Stosunek ceny do wartości był niesamowity. Domyślam się, że wielu z miało przyjemność spotkać się z doktorem Saifi.
Klinika znajduje się w Polsce. Na lotnisku przywitał mnie Krystoff – świetny gość, sprawił, że czułem się komfortowo. Opowiadał o polskiej kulturze, itd.
Podrzucił mnie do hotelu i powiedział, że mogę do niego dzwonić, jak będę go potrzebować. Hotel polecony przez doktora Saifi był luksusowy. Personel był bardzo przyjazny, wyrozumiały i pomocny.
Kolejny dzień to dzień zabiegu. Dr Saifi był NIESAMOWITY, rozmawiał ze mną o całym procesie, sprawił, że czułem się zrelaksowany. Naprawdę pasjonuje się osiąganiem wspaniałych wyników. Kiedy zobaczyłem zdjęcia jego poprzednich klientów, poczułem się bardzo pewnie. Widzieć znaczy wierzyć. Przedstawiono mnie cudownemu i przyjaznemu personelowi, który był bardzo pomocny. Zaserwowano mi polski obiad (mniam!).
Wierzę, że dr Saifi jest najbardziej szczerym, zaangażowanym i umiejętnym znaczącym ds. odbudowy włosów, wyruszam się. Zachęcam was, byście się z nim skontaktowali i sami przekonali.

www.hairtransplant.pl lub bezpośrednio do niego na adres ismsaifimd@hotmail.com

Jak powiedziałem widzieć wierzyć… dlatego panuję zdjęcia przed i po 10 miesięcy. Skontaktuj się z doktorem Saifi.

Zdjęcia będą dostępne na koncie Anewme
Możecie zadawać pytania i mi, i doktorowi Saifi.

Dean

UK

Rodzaj zabiegu

Data zabiegu

przeszczepów

Dear Marwan,
I want to thank you and your team for the great service during the procedure at the clinic in Wroclaw, Poland during a hair transplant procedure recently.
The entire process was prepared from start to finish, including airport pickup, great accommodations, travel to is clinic and return to the airport.
The service was excellent, including pre-treatment preparation and pre-treatment explanations that were early, concise and understandable.
The immersion transplant procedure was carried out by a professional and skillful manner guided by the doctor, allowing the demanding plan to be successfully carried out. I was well taken care of the entire time, and felt comfortable and at ease at every stage of the procedure.
Finally, I would like to give a big bonus to you and the girls that contributed to the successful outcome of my surgery.
After 12 days my stitches were removed, the results, they look very good. I will keep you informed and send you photos to show the results of my procedure.
If you need further references for the clinic, please feel free to use. I will be happy to support your excellent work.
Once again, thank you very much.
My warmest regards,
Dean Paul Meadows

Jennifer Z.

Wielka Brytania

Rodzaj zabiegu

FUT

Data zabiegu

marz 2011

330

przeszczepów

Jestem kobietą i miałam przeszczep brwi. Około 330 brwi. Jak wiele kobiet za bardzo zapędziłam się w używaniu pęsety w młodości i wyrywałam brwi bez końca. Zniszczyło moje poczucie własnej wartości w ostatnich 10 latach. Zawsze chowałam się za grzywką, ponieważ nie chciałam, aby ktokolwiek badał mi się z bliska. Dzięki pozytywnym opiniom, jakie słyszałam o doktorze Marwanie Saifi, specjaliście w zakresie przeszczepiania włosów, mam to wszystko już za sobą. Miałam szczęście, że udało mi się za pierwszym razem. Słuchałam, co mieli do powiedzenia inni (wszyscy mężczyźni) i wiele czytałam na temat doktora Saifi pracującego w Polsce (Wrocław) i innych.Zanim zdecydowałam się na doktora Saifi, pisałam z nim maile, natychmiast odpowiadał na wszystkie moje pytania i obawy. Nigdy nie noż mnie przekonywać ani naciskać na to, bym wybrała jego. Zdecydowałam się na podstawie tego, co mówili inni. Doktor Saifi i jego zespół dali mi poczucie bezpieczeństwa. Czułam się mile widziana. Miałam indywidualny zabieg i cała uwaga skupiona na mnie, bez przerw, z wyjątkiem lunchu. To był mój dzień – 21 marca 2011 – to był czas tylko dla mnie. Doktor Saifi i jego zespół mówi po angielsku. Nie było żadnych nieporozumień. Kiedy przyjechałam do Polski, odebrano mnie z lotniska i zawieziono do hotelu. Taksówkarz Chris był bardzo miły i dobrze mówił po angielsku.Miałam pewne obawy, ale naprawdę tego chciałam. Podjęłam próbę i bardzo się z tego cieszę. Jeśli szukacie dobrego chirurga, z przyjemnością polecam doktora Marwana Saifi i jego zespół. Na zmienił moje życie i mimo, że mam trochę siniaków, nie mogę się doczekać wyników za 4/6 miesięcy. Zabieg nie był bolesny, ale pewnie powinnam o. Wspomnieć. Jeśli mam już mówić coś negatywnego, to że znieczulenie miejscowe w okolicy brwi nie było bolesne, ale niekomfortowe – to były dwa nakłucia, a później już odczucie drętwienia. Wróciłabym tam bez wahania. Zasługują na pochwały. Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna dla wszystkich, którzy rozważają przeszczep włosów.
Dziękuję doktorze Marwanie Saifi z Polski

John

Rodzaj zabiegu

FUT

Data zabiegu

Lipiec 2020

2000

przeszczepów

Po pierwsze chciałbym przeprosić za to, że nie informowałem doktora na bierząco o postępach. Wróciłem do doktora Saifi szóstego dnia nowy na kolejny przeszczep 2 000 graftów i obiecałem wrzucać więcej aktualnych zdjęć, jak tylko je zrobię. Ponownie wrzucę zdjęcia za sześć miesięcy. Wpisy wpisie napisałem, że będę wrzucać zdjęcia co miesiąc, ale wspomnienie to bezcelowe, ponieważ teraz wiem z doświadczeń, że wzrost jest powolny i trwa co najmniej 5 miesięcy.
Opiszę moje doświadczenie dla każdego, dla kogo jest to nowość i kto zastanawia się nad przeszczepem włosów.
W obu przypadkach, kiedy zdecydowałem się skorzystać z usług doktora Saifi, byłem miło zaskoczony relaksującą i przyjazną atmosferą. Podczas konsultacji doktor zapytał mnie, jakie są moje oczekiwania i omówiliśmy możliwości oraz priorytety. W dniu zabiegu zostałem odebrany przez miłego taksówkarza o imieniu Chris, który wszędzie mnie woził. Zabieg rozpoczął się ok. 9:30 rano i jak wcześniej, doktor Saifi stale mnie informował o tym, co się dzieje i pytał, czy potrzebuję przerwy, by wyprostować nogi.
Jego zespół zajmował się wycięciem paska dawczego skóry głowy, i w czasie operacji udało się uzyskać 100 lub więcej mieszków do przeszczepu. Oprócz krótkiej przerwy na lunch (ok. 10 minut), zabieg trwał około 8h.
Po zabiegu wróciłem do hotelu. Dostałem leki na kilka kolejnych dni.
Czego się spodziewać?
Przez kilka pierwszych tygodni, boli głowa, choć myślę, że to oczywiste. Po kilku tygodniach strupki zaczynają odpadać. W tym momencie może się wam wydawać, że było to strata czasu, ale nie panikujcie, mieszki nadal tam są, prawdopodobnie w szoku. W kilku kolejnych miesiącach zaczną pojawiać się włosy.
Pewnie Oczywiście ludzi już to wszystko wie i wielu może to opisać lepiej niż ja, ale po krótce to moje doświadczenie. Mogę tylko dodać, że wrócibym do doktora Saifi na kolejny zabieg ze względu na różnicę, którą odczułem w wyglądzie (mam strony) iw mojej pewności siebie. Tak, jakbym dostał nowe życie. Dodam też, że wyjazd za granicę na operacyjne zabieg może być przyjemny. Tym razem byłem tam tylko na dwa dni, ale wcześniej (6 miesięcy temu) zostałem na tydzień i mówiąc się, że na przyjemny pobyt w mieście. Polecam Art Hotel każdemu, kto wybierze się do doktora Saifi.
Jeśli mają jakieś pytania, proszę o kontakt (PM).

K N

Wielka Brytania

Rodzaj zabiegu

FUT

Data zabiegu

przeszczepów

Panie Doktorze!
Chcę jeszcze raz bardzo gorąco podziękować za zabieg i za to jak mnie Pan potraktował.
Po 1) za potraktowanie mnie tak przychylnie jeżeli chodzi o koszty, co prawda dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale wiem, że Pan doskonale rozumie ,że niejednokrotnie dla pacjenta jest to wybór między własnym egoizmem a np. rodziną. Ani przez moment nie stresowałem sie o to czy operacja przebiegnie dobrze bo wiedziałem ,że tak stresowałem się tylko tym, że od ponad dwóch lat moja żona jest bez pracy i mam na utrzymaniu ją i córkę i że taki mój zabieg to może zbytni egoizm. Ale dziś już wiem ,że dobrze zrobiłem. Kompleksy trzeba zwalczać jak jest możliwość. To moje lepsze samopoczucie lepiej przysłuży sie rodzinie.po2)jestem pod wrażeniem zabiegu i Pańskiego profesjonalizmu. Mam porównanie z tamtą operacją i zgadzam sie z Pańskimi słowami, że tam to była fabryka. U Pana sam zabieg był czystą przyjemnością dla mnie, pełen komfort i poczucie zaufania do tego co Pan robi, mówię to bardzo szczerze. Nie jestem skory do wydawania takich opinii ale w tym przypadku byłbym nie w zgodzie z własnym sumieniem jak bym nie wyraził mojej entuzjastycznej opinii na temat zabiegu w Pana Klinice.
I już nawet nie wspomnę o stanie pooperacyjnym: żadnych bóli, żadnych opuchlizn, nawet w domu nikt sie nie pokapował. Po tamtym zabiegu po dwóch dniach miałem całą twarz spuchnięta i rana z tylu mnie bolała i się sączyła krew. Teraz wszystko sie goi rewelacyjnie. Proszę bardzo podziękować w moim imieniu Pana personelowi, zwłaszcza tej Blondynce, która podobnie jak Pan sie napracowała wszczepiając te drobinki punkt po punkcie. Bardzo misterna i pracochłonna robota. Doceniam i dziękuję.
JESZCZE RAZ ZA WSZYSTKO GORĄCO DZIĘKUJĘ I STRASZNIE JEST MI PRZYJEMNIE,ŻE TO WŁAŚNIE NA PANA TRAFIŁEM.MA PAN WE MNIE GORĄCEGO PROPAGATORA PAŃSKIEJ KLINIKI.
Z poważaniem, K . N

Reza

Wielka Brytania

Rodzaj zabiegu

FUT

Data zabiegu

grudzień 2009

przeszczepów

Witaj Doktorze Saifi,
W ostatnią środę (16 grudnia 2009) przeszczepiłeś mi 2 000 graftów w przedniej części głowy. Wysyłam ci tę krótką wiadomość, aby ci podziękować za twoją ciężką pracę, szczególnie w dniu zabiegu, kiedy dbałeś o to, by każdy szew i każdy mieszek znalazł się we właściwym miejscu. Nie zapomniałem też o Pańskich oddanych asystentach, którzy pracowali, aby zabieg był możliwy. Przerwa na lunch i napoje między kolejnymi etapami przeszczepu była bardzo miła. Miałem kilka zabiegów kosmetycznych w Wielkiej Brytanii i w innych krajach, ale to był mój pierwszy przyjazd do Polski. I jeśli mam być szczery, było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. Moja przygoda rozpoczęła się wylotem z Brystolu i odebraniem mnie z lotniska we Wrocławiu 2 h później. Czułem się jak celebryta. Zakwaterowanie, sam zabieg i polskie smakowitości były dla mnie jednym z lepszych doświadczeń w życiu. Dziś jest sobota 20 grudnia 2009, czyli 4 dni po zabiegu. Postępowałem zgodnie z instrukcjami pooperacyjnymi i cieszę się, że mogę powiedzieć, że nie ma żadnego zaczerwienienia w obszarze biorczym, a jedyne widoczne zmiany to nowe włoski.
Jeszcze raz dziękuję. Reza

Ryland P

UK

Rodzaj zabiegu

FUT

Data zabiegu

czerwiec 2013

przeszczepów

Hello Dr. Marwan,

Once again, a big thank you to you and your team. For your expertise and skill – yours and your assistants! For Chris, the driver, who made the whole experience relaxing and comfortable. A wonderful Christmas to all of you. We’ll talk to you after the New Year.
Thank you,
Laurence
From Ryland P.

I first started considering a hair transplant in March 2013, seeing the results of Wayne Rooney’s procedure in the newspapers. I had no preference for surgeon or country. I approached it with an open mind. I started reading a lot about it on the Internet. I read blogs and reviews of patients who had undergone similar procedures.

The first thing I noticed was that the British procedures definitely didn’t have the best reviews…while some reviews of procedures in Poland were great. One surgeon in particular stood out, who had countless impeccable reviews – more than anyone else – Dr. Marwan Saifi. I decided to write him a message and find out what the cost was and what it entailed. To my surprise, I received a reply the next day from Dr. Saifi himself, who answered my questions in detail. I felt confident and we corresponded for the next few weeks as I had more questions. I was impressed with the personal service, the level of professionalism and the value for money… I made up my mind and booked a trip to Wroclaw for June 4 to undergo the hair transplant procedure. I was glad I didn’t have to wait too long, as I tend to get worried!

The flight to Wroclaw turned out to be easy and cheap. 80 pounds round trip from Bristol on Ryan Air. The flight is only two hours, so you don’t have to worry about fatigue caused by the time difference. It turned out that after landing, Dr. Saifi took care of everything. I was picked up by cab driver Chris, who speaks excellent English. He took me to the hotel that Dr. Saifi recommends to his patients. ART Hotel is located in the center of Wroclaw. It is a beautiful, historic and peaceful place. I was surprised at how modern and cosmopolitan Wroclaw is, and I’m surprised it’s not more popular with tourists. Before the treatment, I took a tour of Wroclaw, which was a great idea.

On the day of the procedure, I woke up rested after a night at the ART hotel. A cab was arranged by Dr. Saifi, who drove me to the clinic, located nearby. I was impressed with the cleanliness and pristine condition of the facility. I knew I had made the right decision. The staff looked great. They were happy and confident in their work. I was taken to Dr. Saifi’s office for a consultation and then given some oral medications, I think sedatives, and then taken to the operating room.

First, a small area on the back of my head was shaved, and then I was injected with anesthetics. This is the only uncomfortable part of the whole procedure. Then Dr. Saifi removed some of the skin and hair from the back of my head and sewed up the wound. It didn’t hurt, even though I expected it to. We then had lunch brought by a local restaurant. Interestingly, I was hungry. I must say that the lunch was delicious! Then we returned to the operating room. The section of skin and hair that was removed was worked on by Dr. Saifi’s team, who removed each hair follicle while Dr. Saifi made hundreds of tiny incisions on the front of the head where the harvested hairs would be placed. The doctor used such a sharp blade that it didn’t hurt at all. I was conscious and felt comfortable. Tiny follicles of hair were then implanted. No rush. I was able to appreciate the skill and patience of the doctor and his team. There was only one procedure going on that day and all attention was focused on me. With Dr. Saifi, the situation is always like this.

After implanting each hair (none was wasted), a cab took me back to the ART hotel. I was given all the necessary medications, which were properly labeled, and given a baseball cap. I felt tired, as it had been a long day. At the hotel I was worried that I would feel pain, but it wasn’t too bad. Discomfort and only that. To my surprise, I was told that I could sleep on my back, with the wound on my pillow. The wound was not bleeding. There was no blood anywhere. I slept alertly, as expected. In the morning I was driven to the airport by Chris. I felt fine and was able to go home. I had a baseball cap on and dark glasses.

The trip was trouble-free and I returned home feeling good. I was tired and slept trardo this time. I can say that the next three days were a little uncomfortable, but not as I expected. After that, the pain disappeared. Many people didn’t know that I had a hair transplant because I have longer hair that covered the areas of the procedure. They didn’t realize…. not even my mother!

If I needed advice, I had Dr. Saifi’s phone number and received advice right away. Just as he said, the tiny transplanted hairs fell out after about 10 days, and after about 12 weeks new hairs began to grow. I noticed results after 4 months, really good results after 6 months and then after about 10 months – a full result that was exactly what I had dreamed and hoped for.

All in all, everything went according to plan. The professionalism I encountered was amazing. Dr. Saifi is a gentleman and a friendly guy. He gives his best for his patients. I am proud that I decided to go. The results are amazing! And I remember the whole experience very warmly. I don’t tolerate pain very well, and this procedure didn’t cause me any anxiety at any time. The way Dr. Saifi organizes the whole process is as easy as if I had the procedure in London, probably easier and certainly cheaper. There are cheaper surgeons, but none of them compare to Dr. Saifi. You won’t find a better one, nor do you have to keep looking. I will be happy to talk to anyone who needs it. Dr. Saifi will give you the directions to me. My advice is that if you want it and can afford it, don’t waste your time, do it! Like me, you are lucky to have found the best doctor.

Ryland P.

Shane D

Wielka Brytania

Rodzaj zabiegu

FUT

Data zabiegu

przeszczepów

Witaj Doktorze Saifi,
Po pierwsze chciałbym złożyć spóźnione życzenia świąteczne i noworoczne.
Chciałem tylko poinformować, że jestem bardzo zadowolony z wyników. Minęło już około 3 miesięcy, więc jeszcze sporo przede mną, ale już teraz świetnie jest patrzyć w lustro i być zadowolonym ze swojego odbicia!
Mogę wysłać Panu kilka zdjęć/filmików, jeśli Pan chce, lub mogę zrobić to za sześć miesięcy.
Chciałem zapytać, czy ma Pan coś przeciwko, jeśli będę Pana polecać na stronach o wypadaniu włosów?
Myślę, że wielu mężczyzn obawia się całego tego procesu i postrzega go jako coś przerażającego, nie wierząc w rezultaty, ponieważ otrzymują błędne informacje i nie znają nikogo, kto miał taki zabieg. Więc im więcej informacji, tym lepiej.
Proszę dać mi znać, jak znajdzie Pan chwilę.
Jeszcze raz dziękuję za wszystko, nie tylko za wykonaną pracę.
Pozdrawiam,
Shane D