Przeszczep włosów – ile to kosztuje?

Przeszczep włosów to innowacyjna metoda przywracania gęstości i atrakcyjnego wyglądu włosów. W Polsce istnieją renomowane kliniki specjalizujące się w transplantacji włosów, oferujące wysokiej jakości usługi. Jednak zanim zdecydujesz się na przeprowadzenie zabiegu, ważne jest zrozumienie czynników wpływających na ceny oraz konieczność skupienia się na jakości usługi.

Przeszczep włosów w Polsce – ceny

Ceny przeszczepu włosów w polskich klinikach mogą się różnić w zależności od kilku czynników. Sprawdź, co wpływa na koszty zabiegu:

 • Stopień łysienia i obszar przeszczepu
  Cena przeszczepu włosów zwykle zależy od stopnia zaawansowania łysienia oraz wielkości obszaru, który wymaga przeszczepu. Im większy obszar do pokrycia, tym więcej czasu i pracy musi poświęcić zespół medyczny. Ilość wymaganych graftów ma bezpośredni wpływ na cenę. Aby ustalić obszar zabiegu oraz przedstawić możliwe efekty, musisz skonsultować się z doświadczonym chirurgiem transplantacji włosów. 
 • Metoda przeszczepu (FUE lub FUT)
  Wybór metody transplantacji włosów jest zależny od indywidualnej sytuacji pacjenta. Metoda FUE (Follicular Unit Excision) jest bardziej czasochłonna i wymaga więcej zaangażowania ze strony kliniki. Mieszki włosowe pobierane są z okolicy dawczej. Natomiast przeszczep włosów metodą FUT (Follicular Unit Transplantation) polega na pobraniu fragmentu skóry z okolicy głowy (najczęściej część potyliczna głowy). Każda z tych metod jest skuteczna, gdy zabieg przeprowadza doświadczony chirurg. Ostateczny wybór należy do pacjenta, po konsultacji z lekarzem. 
 • Doświadczenie kliniki 
  Transplantacja włosów jest bardzo popularnym zabiegiem. Pacjenci decydują się na zabieg z różnych przyczyn osobistych. Na przestrzeni lat przeszczep włosów stał się dostępny dla wszystkich, a nie tylko wybranej grupy najzamożniejszych ludzi. Zwiększone zainteresowanie skutecznym pozbyciem się problemu łysienia, doprowadziło do pojawienia się większej ilości klinik oferujących usługi. Kliniki o wieloletnim doświadczeniu i skutecznie wypracowanej renomie mogą oferować wyższe ceny, ze względu na jakość usługi oraz wykwalifikowany zespół medyczny. Dlatego decydując się na zabieg warto sprawdzić referencje pacjentów oraz kwalifikacje lekarzy.
 • Wyposażenie oraz technologia
  Kliniki oferujące nowoczesny sprzęt oraz technologię mogą bardziej się cenić. Gwarantuje to lepsze rezultaty oraz wyższy komfort usługi oferowanej pacjentowi. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kliniki?

Wybór kliniki w której zamierzasz poddać się zabiegowi transplantacji włosów nie powinien być oparty jedynie na kryterium ceny. W klinice Saifi Hair Transplant poświęcamy pacjentowi czas i tłumaczymy szczegóły zabiegu. Stres w przypadku zabiegu, który trwale zmienia wygląd i prowadzi do poprawy samooceny jest normalny. Dlatego z przyjemnością odpowiadamy na wszystkie pytania oraz rozwiewamy ewentualne wątpliwości. Nieszablonowe podejście do pacjenta oraz dbałość o jego komfort jest naszą wizytówką. Masz gwarancję kontaktu z wykwalifikowanym personelem również po zabiegu. Z doświadczenia wiemy, że ten czas może być trudny dla pacjenta, dlatego oferujemy pełne wsparcie. 

Przeszczep włosów – cennik

Wiesz już jak istotny jest wybór odpowiedniej kliniki. Jest to kluczowe, żeby uzyskać oczekiwane rezultaty. Nie warto wierzyć w zapowiedzi spektakularnych efektów bez konsultacji z doświadczonym chirurgiem. W klinice Saifi Hair Transplant udostępniamy pacjentom cennik, który pozwala oszacować koszty zabiegu. Nie da się jednoznacznie przedstawić oferty bez oceny indywidualnej sytuacji pacjenta. W trakcie wieloletniej praktyki spotkaliśmy się z wieloma przykrymi przykładami nieudanych transplantacji włosów. Na szczęście posiadamy najwyższe kwalifikacje, które pozwalają na skuteczną pomoc nawet w takich przypadkach. 

Transplantacja włosów to skuteczny sposób na chirurgiczne leczenie łysienia.  Wybierając klinikę zapoznaj się z jej historią, opiniami pacjentów oraz kompetencjami lekarzy. Decydując się na transplantację włosów w klinice Saifi Hair Transplant masz pewność troskliwej opieki. Mamy już 25 lat doświadczenia, wykonaliśmy ponad 10 000 zabiegów przeszczepu włosów. Nie trać czasu na dalsze poszukiwania i skorzystaj z wiedzy utytułowanego chirurga. Umów się na wizytę lub zacznij od wygodnej fotokonsultacji.