About clinic

Za każdą z nielicznych klinik na świecie wykonujących wyłącznie operacje przeszczepu (usługi z wykorzystania obu technik FUE i FUT).

Zabiegi wykluczają tu codziennie, od 2008 roku. Klinika ceny się we Wrocławiu – jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce.

Dr Saifi jest doświadczonym chirurgiem przeszczepu włosów. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, zawsze pracując nieszablonowo, aby uzyskać rozwiązania do potrzeb i oczekiwanie pacjenta.

Podczas osobistej strony w poradni lub fotokonsultacji dostępnej za pośrednictwem strony internetowej dr Saifi ocena rodzaj łysienia, co pozwala na ustalenie decyzji. Dzięki temu można również wybrać przeszczepów i wziąć udział w kosztgu. Często podczas rozmowy pada pytanie: ile kosztuje przeszczep włosów? Cena zabiegu zależy od zastosowanej techniki, FUE, FUT lub obu technik, liczba przeszczepów, liczba potrzebnych zabiegów i tak dalej.

 

Klinika 2

Nasza klinika oferowana wysokiej jakości zabiegi i metody

Pełna oferta kliniki
Marwan Saifi

Najwyższej klasy specjaliści w swojej dziedzinie.

Dr Saifi jest doświadczonym chirurgiem transplantacji włosów. Do każdego podchodzi indywidualnie, zawsze działając nieszablonowo, dopasowuje rozwiązania do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta.

Właściciel i założyciel firmy Saifi Hair Transplant

Doświadczony chirurg transplantacji włosów, dyplomowany American Board of Hair Restoration Surgery ABHRS, Fellow of the International Society of Hair Restoration Surgery FISHRS oraz Zatwierdzony przez ISHRS Fellowship Training Program Director.

Dr Saifi najwyższa jakość zabiegi, przeszczepu włosów na aw mieszków włosowych od 1995 roku i specjalizuje się w naprawianiu niewłaściwych przeszczepów włosów. 

W czasie, gdy ta rola stali się jeszcze na wczesnym specjalnym ulepszona, opatentowane pod jego urządzenie zwane The Hemostatic Dilator (Dr. Saifi, patent Stanów Zjednoczonych, numer 5,797,945, 25 sierpnia 1998). Celem dr Saifi jest doświadczenie wiedzy chirurgicznej, artyzmu, profesjonalizmu i rozległego doświadczenia, aby przekroczyć pana pacjenta.

Meet
our team

Dr Piotr Kotapka

Physician

Lekarz medycyny estetycznej i przeszczepu włosów. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Złóż ankietę kursów i kursów i kursów pośrednich.

Dr Kotapka przeszła intensywne szkolenie z chirurgii odtwórczej włosów FUE i FUT w Centrum Transplantacji Włosów Saifi we Wrocławiu. Dołączył do naszego zespołu w Saifi Hair Transplant w zeszłym roku. Dr Piotr Kotapka jest toksem w egzosomów i CGF, zabiegówyny botulinowej oraz wypełniaczy – kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia i nie tylko. Ponadto jest także ekspertem w zakresie mezoterapii mikroigłowej, nici liftingujące PDO, peelingów leczenia, terapii osoczem bogatopłytkowym. Specjalista laseroterapii. Wykonuje laserowe wyjmowanie, blizn i frakcjonowanie skóry, zamykanie naczyń, leczenie trądzika, endolifting, termolifting, frakcjonowanie 3d i wiele innych odmładzających zabiegów laserowych.

 

Dr Andrew Nasseri

Dr Andrew Nasseri

PHYSICIAN

Spotkaj się z dr Nasseri w naszej klinice stowarzyszonej w La Jolla, Kalifornia, USA

Dr Nasseri inspiruje się praktyką swoją wieloletniej pasji do estetyki i łączeniem jej ze swoimi mocnymi zdolnościami motorycznymi i niezwykłą dbałością o szczegóły. Te umiejętności, które osiągną wyniki podczas wielu lat pracy jako badania naukowe jako kwalifikacje Kardiochirurg, pozwolą ci osiągnąć wyniki wyników badań.

Celem dr Nasseri jest przekształcenie jego obsługi popiej pasji do estetyki w obsłudze klienta, obsługi klienta i bardzo uczciwych cen!

Andrew Nasseri, MD, FACS, jest kardiochirurgiem, chirurgiem karty i obszar obszaru estetycznego w La Jolla Med Spa and Hair Transplant w La Jolla w Kalifornii. Dr Nasseri posiada certyfikat z zakresuiochirurgii i chirurgii. Ukończył lekarz z zakresu chirurgii w Ann Arbor w stanie Michigan oraz stypendium w kardiochirurgii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis w Sacramento w Kalifornii.

Odbył dalsze zaawansowane szkolenie w zakresie kardiochirurgii klatki piersiowej w Brigham and Women’s Hospital w Bostonie, Massachusetts, a także w Cleveland Clinic w Cleveland, Ohio. Dr Nasseri operował pacjentów w wielu stanach i jest członkiem kilku organizacji zawodowych. Jest dyplomantem American College of Surgeons i Society of Thoracic Surgeons.

Po latach specjalizacji w kardiochirurgii i chirurgii ogólnej, doceniony za swoją pracę w tej dziedzinie, dr Nasseri postanowił kontynuować swoją wieloletnią pasję do sztuki estetyki. Praktyka estetyki jest dla niego niezwykle satysfakcjonująca, ponieważ potrafi połączyć zainteresowania sztuką estetyki z umiejętnościami motorycznymi nabytymi przez lata kardiochirurgii oraz precyzją i dbałością o szczegóły wymaganą w kardiochirurgii. Umiejętności te umożliwiły dr Nasseri uzyskiwanie doskonałych efektów kosmetycznych u swoich pacjentów.

Dr Nasseri przeszedł obszerne szkolenie z zakresu estetyki w American Board of Aesthetic Medicine, The Aesthetic Academy oraz National Laser Institute. Odbył również szkolenie w zakresie odbudowy i przeszczepu włosów w American Hair Transplant Center pod kierunkiem dr Marwana Saifi, który jest dyrektorem programu szkoleń stypendialnych. Dr Saifi jest dyplomantem Amerykańskiej Rady Chirurgii Odtwórczej Włosów i jednym z nielicznych członków Komitetu Chirurgii Odtwórczej Włosów Międzynarodowego Towarzystwa.

W La Jolla Med Spa and Hair Transplant, dr Nasseri cieszy się, widząc pozytywny wpływ, jaki jego zabiegi estetyczne i przeszczepy włosów wywierają na jego pacjentów i ich pewność siebie. Podchodzi holistycznie do osiągania i przekraczania celów. Wykonuje zabiegi małoinwazyjne i nieinwazyjne z wykorzystaniem laserów i sekcji o częstotliwości radiowej firmy InMode Optimas, a także wypełniaczy iniekcyjnych i preparatów toksyny botulinowej.

Celem dr Nasseri jest przekształcenie jego obsługi i bardzo uczciwych kosztów. Celem dr Nasseri jest przekształcenie jego obsługi i bardzo uczciwych kosztów.

Dr Emil George

PHYSICIAN

Spotkaj się z dr Emilem George’em w naszej klinice stowarzyszonej w Oslo w Norwegii

Szwedzki chirurg włosów mieszkający w Oslo. Regularnie uczestniczy w konferencjach międzynarodowych i jest dobrze poinformowany o najnowszych osiągnięciach w tej dziedzinie. Oznacza to, że może zaoferować swoim pacjentom najlepsze możliwe rezultaty i jakość leczenia.
Dr Emil George jest ekspertem w zakresie metod FUE, FUT i BHT, specjalizującym się w tej dziedzinie w USA, jak iw Polsce w Saifi Hair Transplant. Emil oferuje swoim pacjentom przeszczepy włosów i brody, a także leczy pacjentów niezadowolonych z wcześniejszych zabiegów chirurgicznych w innych klinikach.
Dr Emil George mówi po norwesku, szwedzku, angielsku, włosku i jest szwedzkiego Stowarzyszenia Lekarzy i S.itri.

Julita

Julita Krajewska

NURS

W 2007 roku roku rokuńczyłała Zdrowia Publicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu i ukończyła dyplom pielęgniarki. Następnie w 2009 roku uzyskała tytuł magistra w zakresie instytucjonalnego zarządzania społeczną opieką zdrowotną na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz na Universite Paris 13 w Paryżu.

Karierę zawodową opcję w listopadzie 2007 roku w dolnośląskim Centrum Chorób Płuc jako pielęgniarka. Od 2008 roku pracuje w Saifi Hair Transplant we Wrocławiu.

Ewa

Ewa Moroza

Pielęgniarka

Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie w 2007 roku na Wydziale Zdrowia Publicznego uzyskła pielęgniarki dyplomowanej. Swą edukację kontynuowała w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie iw 2009 roku ukończyła ją z tytułem magistra gerontologii.

Swą karierę zawodową ofertę w 2007 roku w dolnośląskim Centrum Chorób Płuc na stanowisku pielęgniarki i od 2008 roku pracuje w Centrum Transplantacji Włosów i Medycyny Estetycznej AM-MED we Wrocławiu. Posiada również certyfikaty wielu firm kosmetycznych, uprawniających do specjalistycznych zabiegów kosmetycznych.

Agnieszka

Agnieszka Przybyłowska

Pielęgniarka

Jest doświadczoną pielęgniarką z 12 letnim stażem pracy w dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Swoją karierę zawodową jako instrumentariuszka na bloku operacyjnym, kończąc w tym czasie kurs oraz zdobywając królestwo operacyjne. Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego we Wrocławiu, które ukończyła w 1995 roku z tytułem pielęgniarki dyplomowanej.
Od 2008 roku współpracuje z Dr Marwanem Saifi w Centrum Transplantacji AM-MED we Wrocławiu. W wykonywaniu aplikacji w naszej klinice, nieocenione są jej umiejętności oraz znajomość zakresu aspektu, wizażu oraz stylizacji, znajomość zakresu zabiegu, wizażu oraz stylizacji, znajomość obsługi absolwentki renomowanych szkół, takich jak Policealne Studium Wizażu i Styli oraz Studium Wizażu i Styli.

Marta

mgr Marta Pacana

Trycholog

(kosmetolog, trycholg) jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale fizjoterapia, gdzie w 2018 roku zdobyła tytuł magistra kosmetologii o specjalizacji trycholgia. Od 2018 roku pracuje w Centrum Transplantacji Włosow i Medycyny Estetycznej AM-MED we Wrocławiu, gdzie rozpoczyna się badania trychologiczne skóry, aby pomóc pacjentom pozbyć się pytań dotyczących kropki. skóry głowy, jak i włosów.

Justyna

mgr inż. Justyna Hebda-Sobkowicz

Manager

Jest absolwentką Politechnika Wrocławska, gdzie w roku 2017 na Wydziale Matematyki uzyskła tytuł inżyniera Matematyki Stosowanej, natomiast w roku 2018 otrzymła tytuł magistra na kierunek Matematyka stosowana.

Swoją drogę zawodową, rolę w ujęciu finansowym, od 2016 roku pracuje w Centrum Transplantacji włosów i Medycyny Estetycznej AM-MED we Wrocławiu, gdzie od 2017 roku pełni rolę głównego menadżera.

Katarzyna Wysocka

Pielęgniarka

Jest absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie w 2006 roku na Wydziale Zdrowia Publicznego uzyskła pielęgniarki dyplomowanej. Następnie swoją edukacje kontynuowała w Wyższej Szkole Medycznej w Legnicy iw roku 2013 uzyskła tytuł magistra pielęgniarstwa. Praca magisterska, którą napisała dotyczyła jakości życia po przeszczepie badania, badania opinii zostały wśród pacjentów Dr Saifi, Kliniki AM-MED we Wrocławiu.

W listopadzie 2006 roku oferty prac w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu na Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego na stanowisku pielęgniarki. Pracowała tam przez 6 lat do 2012 roku. Pracę w klinice AM-MED kwit w 2009 roku.

Learn more
about our clinic

zespol

Chcemy, abyś czuł się wyjątkowo w naszej Klinice.

Zabiegi wykluczenia są tu codziennie od 2008 roku. Klinika ceny się we Wrocławiu – jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce. Dr Saifi i dr Kotapka to doświadczeni chirurdzy przeszczepiający włosy. Każdego pacjenta traktują indywidualnie, zawsze działając nieszablonowo i dostosowując rozwiązania do potrzeb i oczekiwanie pacjenta.

Location in Wroclaw

ul. Sowia 17/5, 53-024 Wrocław