Trychologia | ​Trychologia | Centrum transplantacji SAIFI Hair Transplant

Trychologia


Trychologia to nauka zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób oraz nieprawidłowości skóry głowy. Jej głównym celem jest zapobieganie wypadania włosów i leczenie różnego rodzaju łysienia. Zabiegi trychologiczne mają za zadanie doprowadzić skórę głowy i włosy do jak najlepszej kondycji.
 
 
TRICOTEST to proces mikroskopijnej analizy, która pozwala nam zbadać włosy i skórę głowy za pomocą wyrafinowanych narzędzi klinicznych, mikrokamery i oprogramowania zaprojektowanego w celu dokładnej oceny skóry głowy i włosów. Pozwala nam również na identyfikację typowych problemów, takich jak stopniowa akumulacja produktów stylizacji, bakterii i grzybów, objawów enzymu DHT i utraty włosów, nagromadzenia sebum i braku odżywiania włosów.
 
 
Przebieg badania:
 
Trycholog za pomocą mikrokamery bada skórę głowy i strukturę oraz zagęszczenie włosów w 200 i 50-krotnym powiększeniu. W trakcie badania wykonywane są zdjęcia, które później są analizowane przez komputer w celu dobrania indywidualnej kuracji. Trycholog ponadto bada także poziom wydzielanego sebum, pH jak i nawilżenie skóry. Wszystkie te procedury są niezbędne do obrania odpowiedniej drogi leczenia.
 
Po zakończeniu TRICOTESTu i na podstawie zebranych danych zalecimy odpowiednie i najskuteczniejsze zabiegi i produkty dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.


Więcej informacji o produktach na stronie
crlab.com