​Przeszczep włosów – cena | Centrum transplantacji SAIFI Hair Transplant

Przeszczep włosów – cennik

Od czego zależy cena?

Chirurgiczne leczenie łysienia pozwala skutecznie i trwale poprawić wygląd będący przyczyną wielu kompleksów i niskiej samooceny. Należy jednak pamiętać, że tego typu zabiegi powinny być przeprowadzane wyłącznie przez doświadczonych specjalistów, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje. Tylko wtedy można mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo.

Nie ma jednego uniwersalnego cennika określającego, ile kosztuje przeszczep włosów. Koszty wykonania transplantacji włosow mogą się różnić w zależności od liczby przeszczepów i od tego, która z metod (FUE, FUT) zostanie wykorzystana.

Wszystkich zainteresowanych zabiegiem transplantacji włosów zapraszamy do skorzystania z foto-konsultacji online dostępnej na naszej stronie w zakładce FOTO-KONSULTACJA lub z osobistej konsultacji w naszej kliniki.

Konsultacje odbywają się w klinice każdego dnia, od poniedziałku do piątku, w godzinach 15:00-16:00. Na konsultację można zapisać się mailowo: rejestracja@saifi.pl lub telefonicznie: +48 604 771 450.